Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet maradi vagyok, mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet maradi vagyok, mi az a Tinder? Mi a lényege? Mi az hogy ide-oda húzogatom, ez valami piac, társkereső lebutított változata? N

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Az egy virtuális pénisz, amit hol balra, hol jobbra húzgálsz.
2018. szept. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
google
2018. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, én csak fel-le szoktam húzogatni, de nem a tindert.
2018. szept. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nos...gyakorlatilag egy húspiac az egész, szóval a metafórád elég jól megállja a helyét.
2018. szept. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

én mindenkit a jó oldalra húzok. ha mach születik és nem színpatikus akkor törlöm.

Az életben már fejben szelektálsz. Arra fordítod a fejed ami érdekel! nem?!?

2018. szept. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Hogy a kukiba tudtad leírni azt, hogy "szinpatikus". Eszem megáll. A SZIMpatikus a szimpátia szóból ered és nem a szín szóból............
2018. szept. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Maradi vagy.

Nem tudom, hogy vagy vele, de ha szerinted a társkeresők jobbak, akkor az már számomra fura.

Nem szoktam társkeresőzni, mert számomra kínosabb érzés az, hogy olyan oldalon ácsorgok egy kapcsolatért.

Nem ismerem az ilyen oldalakat annyira, de amikor régebb újságokban olvastam ilyen hirdetéseket, hogy “Peti vagyok, keresek egy kedves, szerető nőt.”, akkor kap el a röhögőgörcs. Ha szerinted az ilyesmi jobb, akkor nem vagyunk egy véleményen.

Régebb tindereztem, de lényegében ismerkedési szándékból, az tetszett benne, hogy nem volt olyan hangulata, hogy rögtön kapcsolaton gondolkodjunk azzal, akivel beszélek. Társkeresőn szerintem inkább látni kétségbeesett emberkéket, akik alig várják, hogy valaki üzenetet írjon nekik.

Miért lenne “piac”? Itt nincs vásár, legalábbis nem hinném, hogy bárki kapóra jön neked, csak mert jobbra húztátok egymást.... Ez nem így működik gyakorlatban.

2018. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem nekem is lenne :)


Ez csak telefonon működik?

2018. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Felmész a tinder pont com-ra és megtalálod a választ magadnak is. (Van böngészős változat.)
2018. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából már a tinder is lerágott csont, pár éve jobban futott. Ráadásul most, ha be akarok lépni, telefonszámot kér, amit biztos, hogy nem írok be...
2018. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!