Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 24 éves rendesen viselkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves rendesen viselkedő, művelt férfi miért nem talál egy korban hozzá illő normális lányt? 24F

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 06:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Mert a mai lányok tesznek a műveltségre. Nem ez vonzza őket, és nem is ez fogja őket érdekelni.

Sok normális srác van pár nélkül, nem feltétlen mindig a férfi a hibás.

2018. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pupusz ***** válasza:
100%
Több milliárd nő él a Földön. Ha nem találsz magadhoz valót, optimalizáld a keresést! Valószínűleg nem jó helyen keresgélsz. De az is lehet, hogy a rendesen viselkedés és a műveltésgi szint nem elegendő. Odaadás, szenvedély, nagyvonalúság, odafigyelés, a nő tisztelete, szeretete, humor stb. sokat segíthet. El kell varázsolni, különben nem megy. De nem úgy, ahogy te akarod, hanem ahogy ő szeretné. Ezt pedig ki kell fürkészni. Egyébként meg sosem a férfi választ, mindig a nő. Csak a fickók ezt nem veszik észre, mert a nők ravaszabbak sokszor. Sok sikert!
2018. szept. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Mert szép pofikája is kell, hogy legyen az adott srácnak, aztán ha megdgta már legalább 10x a leánykát, akkor a következő szint, hogy tul.képpen mit is dolgozik a srác? Mert az sem mindegy ám...

Szóval vannak belépő dolgok, bizonyos kor felett ez a fizetés, munka, bizonyos kor alatt meg hogy mekkora sármőr vagy.

2018. szept. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A sajtért. :) F
2018. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Mert kevés a valóban normális, becsületes, művelt és intelligens ember. Ráadásul akiket te keresel azok visszahúzódnak a tömegből, az internet kivételével.

Azok nem alkoholizálnak, nem látod őket részegen tapadni bulikba, hanem a megszokott kis közegükben éldegélnek.

2018. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert még a legigénytelenebb fiúcskának is perfekt külsejű lány kell. Na ez a baj. 165/48, karcsú, nagy barna szemek, hosszú sötét egyenes haj, formás cicik, fenék, legyen szexcentrikus, cicás, bújós, törődjön veled, stb. Aha, értem miért nem találsz "normális" lányt. Hát cimbora, tépj egy sorszámot, és állj a sor végére.
2018. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Én is ebben a helyzetben vagyok. Elgondolkodtam miközben fürkésztem a korombeli lányokat, hogy nem véletlen ez a helyzet.

Már 10 méterről is nehéz találni egyet...

Ne dohányozzon, ne legyen kapcsolatban és megfogjon külsőre(pedig rengeteg nő tetszik). Ez a három dolog már a lehetetlen felé viszi a dolgokat.


És akkor arról nem is beszéltem, hogy a jelleme is megfeleljen, én is érdekeljem, és valahogy a közelébe is kell kerülni.

2018. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

*165/48, karcsú, nagy barna szemek, hosszú sötét egyenes haj, formás cicik, fenék, legyen szexcentrikus, cicás, bújós, törődjön veled, stb.


Kérdező, akkor fogsz ilyet találni, amikor a legkevésbé sem számítasz rá, és csevegsz valakivel, és küld magáról egy fotót, és dob a fazon egy hátast, hogy ott van előtte:DD


Igy járt pár hónapja egy nálad 2 évvel idősebb külföldi srác is:DD Én mint szűlő a háttérben jókat vidulok, mikor a fazon reszketve könyörög a lánynak, hogy ki ne tegye a fotóját:DD Ráadásul a leányzó pont olyan, m int akit te keresel.


Ilyen véletlenek nagy ritkán, de előszoktak fordulni:D

2018. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
8+ Szóval kitartás és járj nyitott szemmel:D
2018. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8+ *szexcentrikus,


Ez nélkül.

2018. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!