Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok egy olyan pasival, aki magyar viszonylatban elég sokat keres, de egy balkáni cégnek dolgozik?

Figyelt kérdés
Forintba átváltva megvan a havi nettó 800 ezer, sőt még ennél több, ha az ingyenes benzint és ingyenes nyaralásokat beleszámítjuk. Elvileg mehetnék ingyen a montenegrói tengerpartra, luxus apartmanba nyaralni a párommal is ha lenne párom, bár nem tudom milyen nő élvezné a montenegrói tengerpartot. Elméletileg frontend developerként vagyok alkalmazva egy balkáni cégnél, gyakorlatilag full-stack feladatokat látok el. Egyelőre így is többet kapok mint a magyar cégeknél, és otthonról tudok dolgozni, tehát ilyen 3 hetente kell csak elutaznom otthonról 1-2 napra, a balkánra. A legtöbb sikeres ember az német, svájci cégeknél tolja, én balkáninál, ez gáz egy nőnek? Van ilyen kis munkavállalói engedély papírkám is, mivel nem EU-s országban dolgozom, ezért vízumköteles :D
2018. szept. 18. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:

az én férjem kínába nyomja hasonlóképpen.


a pénznek nincs szaga.

2018. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért mert balkáni, miért lenne "gáz"?

Ha tiszta munka, semmi baj nincs vele.

2018. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. a montenegrói tengerpart gyönyörű (sőt, szerintem maga az ország is, az a rengeteg csodás hegy *-*), pontosan ugyanolyan egyébként, mint a horvát, és lassanként már árban is közelít. Nem egy budapesti ismerősöm (sőt, Németországban élő magyar ismerősöm is) utazott oda nyaralni, szóval nem ciki.


2. nem teljesen mindegy, honnan van a pénz, melyik országból, amíg tisztességesen keresed meg és élvezed amit csinálsz?

2018. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne a pénzeddel csajozz.

Ne ez miatt legyen veled valaki mennyi pénzed van.

Az ,hogy hol keresed meg lényegtelen, míg tisztesseges uton jon a penz.

2018. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Senkit sem erdekel. Elj olyan eletet, amit szeretnel, ha ez a penz eleg arra, amit az elettol vartal, akkor mirol beszelunk? God. Az meg hogy mi meno meg mi nem, hany eves vagy, hogy ilyeneken aggodsz? Ha egy gyongyoru helyre mehetek nyaralni, lehet az egy putrinak kikialltott orszag is. Nem az a lenyeg, hogy ahova mesz az szep? Nem az a lenyeg a munkadban, hogy eleget keresel es mondjuk van elorelepesre lehetoseged/fejlodesre?

En nokent teljesen letojnam ezt, ha boldog vagy es elvezed az eletedet, az a lenyeg.

2018. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye kérdést. Nem érdekel hogy balkáni vagy nem balkáni. A pasi érdekel. Vagy nem érdekel.
2018. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen buta emberek hogyan kereshetnek ennyit?
2018. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem alapjaraton nem nagyon erdekeli a noket az ismerkedos fazisban,hogy mennyit keresel, igy az sem,hogy melyik orszagbol, egy dolog fontos: tiszta legyen a penz.

Montenegrorol meg csak annyit, hogy eletemben egyszer voltam tengerparton, Horvatorazagban es szerintem nem vagyok ezzel egyedul ebben az orszagban, ugyhogy nyugodj meg, valaki egy montenegros nyaralasert is halas lenne :D

21/L

2018. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszta a meló és tényleg csak havi 2-3 nap távollétről van szó akkor nem probléma. Ha az összeg negyed annyi lenne akkor sem zavarna. A távolságot nem bírom, az illegális dolgokat sem így az a két fő szempont számomra.
2018. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!