Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek mennyire kiábrándí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire kiábrándító, ha egy nektek nagyon tetsző férfi vékony hangon szólal meg?

Figyelt kérdés

Külsőre egy igaz álompasi, de vékony, reszketeg hangja van. Emiatt nagyon utálja is magát, de nem tud vele mit csinálni, nem tehet róla - de amúgy férfias jelenség, ennek megfelelő viselkedéssel, jellemmel, megnyilvánulásokkal.


Ez mennyire rontja az összképet? Létező dolog, hogy emiatt a férfiasság, a határozottság nem is jön át a nőknek? Kisugárzás-romboló tényező ez? Hogy vagytok ezzel?



2018. szept. 18. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt àlompasi, de a hangja olyan, mint Mickey egérnek. Próbáltam adni esélyt, de nem volt màsodik randi. Engem nagyon zavart.
2018. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy világ omlik össze ilyenkor. Szerencsére nem sok ilyennel volt dolgom.


Akkor már legyen inkább egy Galambos, aki ronda, mint a bűn, de legalább szexi a hangja.

2018. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Galambos Péter, bocsánat, a keresztnév lemaradt.


https://www.youtube.com/watch?v=XiQQD3zQKas&t=213s


Ha esetleg valakit érdekelne az orgánuma.

2018. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos az :(

Legyen mély maci hang.

Közel egy évig telószexeltem egy ferfival csak a hangja miatt. Téves hívás volt :)

2018. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiábrándító lenne. Nő létemre gyakran férfinak hisznek telefonban, mert mély hangom van, furcsa lenne, ha a páromnak magasabb hangja lenne, mint nekem. Nem létezik amúgy erre hangszálműtét? Vagy ez nem így megy?
2018. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaró, de a páromnak is magasabb hangja van, ráadasul nem is az az izmostestű herceg de nagyon szeretem mert vicces, okos, gondoskodó és én sem vagyok tökéletes
2018. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre nagyon kiábrándító, de ha valakivel (akár baráti szinten) összeismerkednék, megszoknám a hangját, akkor valószínűleg utána már nem jelentene kizáró okot.


A barátomnak például nőies keze van. Ha előre megkérdeznek azt mondom, hogy kiábrándító, de valójában ahogy megismertem nem az számított. A hang nyilván feltűnőbb, és jobban "szem előtt lévő" dolog, de szerintem azt is meg lehet szokni.

2018. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És még annyi, hogy biztos, hogy a reszketegségen sem lehet segíteni?

/előző/

2018. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
#2 azért ez az ember nem ronda :D
2018. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szép mély a hangom, már meg is dícsérték, viszont ha keveset alszok női hangom lesz, vagy teljesen elmegy.
2018. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!