Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan 25-45 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 25-45 közötti szép, átlagos nők akik egyedülállóak tartósan és is nem kezelgeti őket senki?

Figyelt kérdés
Mert ismerek ilyeneket és valóban szép nők és nincs kapcsolatuk és nem is hallani,hogy valaki kezelgetné őket. Meg vannak olyanok is akár kicsit csúnyácskák is de egyik farokból a másikba ülnek át.
2018. szept. 21. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha vannak ilyenek, azok tutira nálad fognak sorban állni egy kis kezelésért. 😂😂😂😂
2018. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak még de a legtöbben ilyen nem is keres maga mellé senkit.
2018. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, magam is ilyen vagyok, nem kezelget senki jó ideje, mert nem arra vágyom.
2018. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Negyven éves, átlagos nő vagyok, kb 2 éve nem volt kapcsolatom, semmilyen. De ezt csak a statisztikád kedvéért írtam, nem keresek. Vagyis igen, de nem most, nem bármi áron és nem itt és nem így.
2018. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

4-es:

Már nem jönnek a pénzes adoniszok, csökkent a csáberő? :)

2018. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%

#4

Bizony, az átlagos nő 35 körül kezdi megérezni, milyen egy átlagos férfi élete 15 és 35 éves kora között.

És 35 év körül cserélünk. :D

2018. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Én mikor szingli voltam, kerestem valakit aki kezelgetett. Nem bírom a megcsalast de ha valaki szingli miért hanyagolná a szexet?

Egyébként meg senki nem tudta hogy kezelgetnek-e vagy sem mert nem posztoltam ki fb-re meg instara.

2018. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ötös, sosem volt pénzes adonisz pasim, házas voltam, de elváltunk, mert a férjem az általa annyira akart gyerek után döbbent rá, hogy mégsem ezt az életet akarja élni. Azóta azért nem volt senkim, mert a gyerekem élete nem átjáróház. Volt aki "kezelgetett" de véget vetettem ennek is, mert értelme nem sok volt szerelem nélkül. Amúgy van akinek így is kellenék, csak még közös gyereket is akarna, én pedig már nem akarok többet szülni, így azt javasoltam neki, hogy keressen mást. Már beletörődött. És még valami. Én a kérdezőnek válaszoltam, nem panaszkodtam. Ezért is írtam, hogy nem most és nem itt keresek partnert. Én remekül elvagyok egyedül, és nyugodt szívvel elküldöm azt, aki nem tetszik vagy akivel nem illünk össze. Ellenben egyes, itt rinyáló, rosszindulatú emberekkel akik rögtön azt feltételezik, hogy a nők a pénzes pasikra hajtanak és alig várják, hogy kárörvendezzenek azon, ha egy nő egyedül van negyven évesen. Bad news: ez nálam még mindig saját döntés.
2018. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"És 35 év körül cserélünk. :D"


Persze, 35 fölött minden férfi kívánatos adonisszá válik, akiért sorban állnak a nők. Addig álljál féllábon.

2018. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
7, itt meg kiírod ország-világ elé, mit ne mondjak büszke lehetsz magadra
2018. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!