Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes orvosi ruhában, névtáblábal járni mindenhova csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Egy kórházban vagyok rezidens, kimegyek kajálni egy közeli kajáldához, látom a kiscsaj nézi a névtáblám, ott van hogy Dr. Jakab Ödön (nem ez a nevem csak írtam valamit), látom a csillogást a szemén, széttapizza a kezem, amikor a pénzt fogja, stb...

pékségben a csaj reggel állandó jelleggel incselkedik, doktor bácsi vizsgálj meg stb. lehetne még sorolni, hosszú lenne a lista, nem felvágni jöttem ide, de ott helyben magamévá tehetném őket, az fix

Viszont amikor civilben sétálgatok a városban, plázákban, és próbálom felvenni a kontaktot a lányokkal, akkor teljesen közömbös nézés, néha visszamosolyognak, de az az instant orgazmus nincs az arcukon, mint amikor tudják, hogy doki vagyok.



2018. szept. 25. 19:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
csak ha egy nagy ekg gépet is húzol magad után, az az igazán szexi
2018. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi ésszel max kórboncnok lehetsz. :D
2018. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Mensa tag vagyok, te irigykedő proli :)
2018. szept. 25. 20:04
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van itthon fehér köpenyem, meg nyomtatok magamnak egy kis névtáblát, hogy én meg dr. Ödön Judit vagyok - és van egy olyan érzésem, akkor csak annyira leszek orvos, mint Te.


"Füllentett a hüllő, ez a vén bolondos

Csak úgy rektor úr ő, ahogyan én orvos..."

2018. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Ne dokiruciban és névtáblával csajozz mert látod a saját szemeddel hogy azért csillag fel a szemük. Hidd el neked hogy lesz olyan lány/nő, akinek akkor fog csillogni a szeme mikor civilben vagy!

26/N

2018. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy még doki, csak rezidens, az meg nem menő. A banki ügyintéző es mondhatja magát bankárnak, vagy üzletembernek, attól még nem lesz az
2018. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
#3 gratulálok hozzá. Kiválóan tudod megírni az intelligencia tesztet. :D
2018. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ne. Hülyén néznél ki egy diszkóban, amint orvosi köpenyben táncolsz.
2018. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor biztos rám is tapadnak majd a férfiak, ha orvos leszek. Ameddig meg nem tudják, hogy patológus vagyok.
2018. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Igen de vigyél magaddal szikét v csontfűrészt is úgy az igazi.


Komolyan ez a topik mindig megröhögtet :XD

2018. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!