Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kizaró ok, ha se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kizaró ok, ha se személyesen, se interneten nem megy a kommunikálás egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Amikor találkozzunk, akkor érzem, hogy egy húron pendülünk, de mégse tudunk jól elbeszelgetni.

Próbálok poénkodni, hogy ne legyen az a nagy hatás szünet, viszont mindig nevet rajta, pedig annyira nem is viccesek.

Őt mennyire zavarhatja ez vagy csak ennyire nem érdekelném?



2018. szept. 27. 23:55
 1/7 Eric Griffin ***** válasza:
81%
Hogy pendültök egy húron, ha nem tudtok beszélgetni? Zenéltek?
2018. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez nem kizáró ok, akkor mi az? :D
2018. szept. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez jó, minél elöbb vedd el felesegül :)
2018. szept. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
baszélgetés előtt beszélgetni sem árt.
2018. szept. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért meghallgatnám a beszélgetéseteket.
2018. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok, szívesen beszélgetnék egy sráccal, de amikor van lehetőségünk találkozni, akkor nem igazán sikerül, odáig meg sajnos még nem jutottunk el, hogy próbáljuk meg máshol, akár neten, akár olyan helyen, ahol csak mi vagyunk, pedig lehet, hogy ez lenne a megoldás, akkor kicsit oldottabb lenne a hangulat. 20+ lány
2018. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, 6-osnak üzenem: gyere el, egy üveg rosé mellett elbeszélgetünk!
2018. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!