Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keverik össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keverik össze a szeretetet a tárgyakkal? Miért ebben mérik a szeretetet?

Figyelt kérdés

Akkor szeretlek és addig amíg mindent meg adsz nekem..

Lehet nekem esni, de valljuk be, ma így működik a nők döntő többsége.



2018. szept. 28. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
87%
Ha aranyásókkal kezdesz, nem kell csodálkozni. Nem a nők hibája, hogy a te ízlésed a nők terén pont ezt a réteget keresztezi, lehet másféle nőkkel is ismerkedni nyugodtan. Van olyan, akinek nem kell ajándékokat veszegetni, csak észre kellene venni.
2018. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
90%
Vannak férfiak, akiknek nincs szükségük arra, hogy pénzzel szerezzenek nőt. De itt is folyton azt hagoztatják, hogy még a 40-es pasiknak is a fiatal, feszes testű nő kell. Nos, ők általában csak így tudják őket megszerezni. Aztán így járnak.
2018. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
74%
Pontosabban, a nők döntő többsége nem így működik, csak az az a kevés akik viszont belemásznak az arcodba, mert még a csapból is ők folynak. Ez a zavaró, nem tudom pl ezt a h.ülye oldalt sem megnyitni anélkül hogy ne tolnának az arcomba valami vigyorgó fitness p.csát aki nagy valószínűséggel semmit nem csinál csak egész nap edz, mert van aki eltartja. Őket kell nyomni, hisz ők képviselik a fancy életstílust amivel lehet menőzni instán, a sok baromnak meg ez kell, különben nem lenne milliós követőjük, meg nem hívnák szerepelni. Én ezeket a nőket utálom és most már rájuk sem nézek. Szerencsére azonban a nők többsége nem ilyen, bár egyre több agyat mosnak át az "infuencerek"
2018. szept. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
én az átlagos kinézetűeknél és jó pár olyan nőnél is ezt tapasztalom aki nem is tetszik..
2018. szept. 28. 01:18
 5/77 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, egyszerű: mert megtehetik, monopolhelyzetben vannak párkapcsolati téren, mivel sokkal több a férfi, mint a nő, képzelheted, hogy egy átlag lányra is mennyi jelentkező akad...valami alapján szelektálni kell közöttük. És minő véletlen, sose a belső értékek állnak az első helyen.


Van nagyon elenyésző számú normális értékrendű nő, ezt aláírom - viszont mivel minden épeszű férfinak ők kellenek, te reálisan úgy 4000 környékén kerülnél sorra náluk...

2018. szept. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
73%

Bárcsak ilyenek lennének a nők, de sajnos nem ez a helyzet. Megérné tárgyakban mérni a szeretetet hiszen egy tárgy ezerszer valóságosan a férfi állítólagos szereteténél. Tény, hogy ha valami csapás éri az egyik felet, a férfi jóval nagyobb valószínűséggel lép le, mint a nő. Ráadásul ha a nő teste elkezd változni, a férfi szerelme is nagy valószínűséggel megszűnik. Hányszor hallod, hogy kismamák panaszkodnak, hogy hiába adnak bele mindent a fogyókúrába, a férjeik már nem tudnak rájuk nőként nézni, mert itt-ott van egy terhességi csíkuk, vagy megereszkedett a bőrük.? Mert ez kiabranditoan gyakori. (most hagyjuk azt a rizsát hogy rosszul választottak)

Egy nyamvadt karkötő tovább bírja, mint az átlag férfi érzései, szóval jobb befektetést is jelentenének.

2018. szept. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek egy részének a szeretetnyelve az ajándék.

Pl a párom is ilyen.

Szereti az apróságokat, kis "vackokat".

Szülinapjára Star Warsos zenedobozt kapott, évfordulónkra egy régi római pénzérmét, kulcstartóban, hogy csak az alkalmakat említsem.

Ő pedig tudja, hogy az odafigyelés és az élmény az amitől szeretve érzem magam, ezért általában ilyesmit szervez. Pl látta, hogy fajlalom a vállam, ezert keresett nekem masszőrt, vagy elvitt siklórepülésre, pedig annyira nem szereti.

De a kedvencem akkor is az, hogy pár hete felfáztam, belázasodtam, antibiotikumkúrára fogtak. Ráadásul megjött, úgyhogy gyűlöltem az egész világot :D

Erre beállít egy nagy tábla csokival, levesnekvalóval, probiotikummal.

Betakargatott, megfőzött, hordta a teát.

Két nap alatt jobban lettem.

2018. szept. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanolyan szeretetnyelv, mint a többi négy.
2018. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nőknek nincsenek érzelmeik. Mindig akkor jönnek össze vagy akkor barátkoznak valakivel, ha ahhoz valamilyen érdekük fűződik. Az érzelmeket csak színlelik azért, hogy manipuláljanak másokat.
2018. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
85%

Akkor én egy párhuzamos világban olvasom a gyk-t, mert itt minden második nők által kiírt kérdés úgy fest, hogy a pasi megalázza, kihasználja, megveri, megcsalja, de nem tud kilépni, mert szereti.

Tudod van az a mondás, és túl sok igazság van benne, hogy a nő olyan, mint a parketta: elsőre jól lefekteted és egy életen át taposhatsz rajta. Ezek szerint ők ismerik ezt a mondást.

És ezek szerint te nem tudsz rendesen dugni vagy nyalni, ezért a nőknek csak úgy tudsz örömöt okozni, ha veszel valamit.

2018. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!