Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem érdeklem őt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdeklem őt vagy a helyzettel nem tud mit kezdeni?

Figyelt kérdés

4-5 csoporttársammal együtt próbáljuk túlélni a félévet. De most csapódott hozzánk még egy fiú. Fiúkkal elvan, lányokkal is néha bájcseveg, de velem az eleje óta távolságtartó. Vagyis eleinte nagyon jól elbeszélgettünk, éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk (mint barátok). Aztán a jelenlétemben elcsendesedett, ha kérdeztem azért válaszolt. Mielőtt elmentünk együtt bulizni, megkérdeztem, mi a baja velem. Azt mondta, hogy csak a stressz. Bulin feloldódott, a lányoknak tette a szépet, sőt velem is beszélgetett. Azóta megváltozott, sokkal nyitottabb lett, le sem lehet lőni. De irányomban nem változott semmi. (Úgy érzem, mintha emberileg se lenne rám kíváncsi.) Elkezdtem hanyagolni, de úgy, hogy a társaságon belül is külön mentem órák után kávézni stb. Ha együtt kajáltunk, akkor is úgy csináltam, mintha ott se lenne. Majd azt vettem észre, hogy egy nap többször összetalálkozott a tekintetünk. De én nem törődtem vele továbbra sem. Majd egyik nap a társaság fele nem jött suliba és 3-an maradtunk. (másik fiú csopitársammal - ő róla sokan hiszik azt, hogy csapja nekem a szelet, pedig nem. Csak jóban vagyunk.) Volt még pár óránk a következő óráig. A srác mondott egy helyet, hogy nem-e eszünk addig ott. Mire visszaérünk, mehetünk is órára. Utána mondta a delikvensünknek is. /Én addig pakolásztam/ Majd odajött hozzám és megkérdezte, hogy megyek-e. Eddig vagy nem érdekelte, hogy megyek-e vagy természetes volt neki. Azt vettem észre, hogy folyamatosan figyelt rám, hogy nem maradtam-e le, ha igen lelassított. Kaja közben beszélgettünk egy jót, árult el magáról egy két dolgot, hogy mit szeret. (Eddig ez sem volt.) De tőlem soha sem kérdez. Teljesen érdektelennek tűnök számára. Azért azt észre vettem, hogy arra figyel, amit mondok. Meg is jegyzi.


Mi a véleményetek a helyzetről?

L


2018. szept. 29. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tulkombinalod a semmit.
2018. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is!

Plusz egy infó: a másik srác valóban csapja neked a szelet, csak te nem akarod észrevenni, ő pedig mivel bizonytalan, nem lép, hogy legalább a mostani jó viszonyt ne csessze el.

2018. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!