Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még mindig egyedül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még mindig egyedül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én házasságban élek, de sok olyan kolléganőm van akiknek még kapcsolata sincs.Férjem szerint az elviselhetetlen természetükből fakadóan.szerintem viszont kényelemből!Egyre több nő nem akar gyermeket és úgy van vele, hogy akkor pasira sincs szüksége.Arról, hogy alkalmi partnerei vannak-e nem tudok. De gondolom van.

Nem ítélem el őket, az én életemben is volt egy olyan időszak, hogy a munkám és a sport teljesen kitöltötte az életemet és nem volt szükségem párkapcsolatra!



#házasság #magány #egyedüllét #felnőtt társkapcsolat #párválasztás.rossz természet
2018. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
13%
Egoizmus, meg az amiről a férjed beszél.
2018. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
19%

Egy értelmeset (nőt) nekem is ajánlhatna valaki...

33/F

2018. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen lehet, hogy így alakult, aminek ezer oka lehet, válás/szakítás, karrier, bármi.
2018. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%

4-esnek igaza van.


mindig ezt a sódert lökik...úú elmúltál 30 és nincs senkid?? ajjajjj...

Ez olyan mintha így kellene születnie az embereknek, hogy 30 éves korára már kell, hogy legyen társa.

2018. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
73%
Van akinek minden ujjára jutna pasi, de csupa komolytalan ember. Most ilyenekkel én sem akarnék komoly kapcsolatot. Pasit vagy nőt felszedni könnyű, de normális párt találni nem annyira egyszerű mint sokan gondolják. Ezért sem szeretem mikor azt mondják xy milyen jól néz ki, hogy hogy szingli... Attól mert a fél iroda megdugná és lekamuzza a csillagos eget, attól még nem lesz tartós, komoly kapcsolata. Márpedig enélkül gyereket sem vállal az ember. Nem mindig lustaságról és kényelemről van szó.
2018. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%

Nálam az az oka, hogy beláttam, hogy nincs értelme próbálkozni sem.

Elegem lett abból, hogy a "rendes srácról" mindig kiderül, hogy hűtlen. Mellette messze nem tökéletes, sokszor nem is olyan rendes. Nem csak a helyes pasik, mielőtt ezt megkapom. Csalt már meg nálam csúnyább is, pont azért, mert nem tudta kihagyni, hogy adódott lehetőség, és ő nem élhette ki magát, mielőtt összejöttünk.

Belátom azt is, hogy biztos bennem is van hiba, ha ezer pasiból véletlen se azt a kettőt tudom kiszúrni, aki hűséges. 😉

A szex sem hiányzik, mert eddig összesen két pasival találkoztam, aki jó volt az àgyban. A többi csak szentül hitte, hogy jó...


De nekem ebből elég volt. Sokkal boldogabb és nyugodtabb vagyok szingliként.

Mit tud adni egy párkapcsolat? Sírás, átverés, lelki terror, korlátozás - cserébe moshatsz, főzhetsz, takaríthatsz. És ha nem szopsz napi kétszer, nem vállalsz be minden perverziót, függetlenül attól, hogy élvezed-e, akkor még meg is érdemled, hogy megcsaljon. (A férjezett barátnőim ugyanezekre panaszodnak.)

Kössz, kihagyom.

Továbbra is fenntartom, hogy biztos bennem is van hiba, ami miatt rosszul választok, de ezen se tudok változtatni.

2018. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Kedves KETTES!

A villamoson ülve pötyögtem a kérdést!Épp egy megbeszélésre igyekezve!Tehát nem a kölykökkel.Kölykök már (mindhárom) egy egy jó nevű gimnázium padjában figyeli a tanár szavát(vélhetőleg)

Te atombombát reggeliztél?

Borzasztó, amikor valakiből, így ismeretlenül is süt a gyűlölet!

Ahogy írtam, én megértem valamilyen szinten ezeket a nőket!Ugyan mit irigyelnék rajtuk, szép életem van! A férjem szerint viszont többnyire egoista nők(nem mind, de jelentős részük, akik alkalmazkodni is képtelenek)

Egyébként egy futóversenyen vettünk részt és az egyik kolléganő megfázásra hivatkozva lemondta, ő már egy maraton váltón is cserben hagyott minket(akkor is náthás lett) .Ennek kapcsán beszélgettünk erről a témáról.Azt, hogy melyikünk ostoba, ne taglaljuk,Ha egy értelmes hozzászólást nem tudsz adni, akkor maradj az ágyadban a vibrátoroddal együtt!

2018. okt. 1. 09:23
 8/41 A kérdező kommentje:

Most a "nem normális2hozzászólót figyelmen kívül helyezném!

6-os!! Igen többnyire csinos, okos nőkről van szó!És az is elképzelhető, hogy valóban épp rossz pasikba botlottak , emiatt ilyen a tapasztalatuk!

Igen 7 es épp ez az!És egy idő után megcsömörlik az ember.

De őszintén nem merek rákérdezni, mert "csak " kollégák és ez veszélyes kérdés épp olyan, mint mikor több éves házasságban nem jön a baba és mindenkiz az érdekel, vajon miért ne????

Nekünk pl: tíz év után jött épp azért , mert kitöltötte z életemet a munka!Sőt az első gyerek után rögtön olyan feladatot kaptam , ami szintén elfoglalt és azt hittem többet már nem is szülök, annyira kerek volt az életem.Persze a férjemé nem , ő nagyon akarta a másik kettőt..És 5 évvel az első után én is!!Így most van egy végzősöm és két "kis gimnazistám"

2018. okt. 1. 09:35
 9/41 anonim ***** válasza:
77%

Itt gyakorin szembesülök leginkább azzal, hogy mennyire szeretnek az emberek más életében vájkálni, ítélkezni, és szentül hiszik, hogy mindenkinek úgy kéne élnie az életét, ahogy ők gondolják. Aki máshogy éli az életét, abba egyből valami negatívat kell gondolni. Ez nagyon primitív emberre vall.


Egy intelligens ember nem foglalkozik mások életével, és elfogadja, hogy mindenki úgy él, ahogy akar és NEKED semmi közöd nincs hozzá. Hidd el, nemis érdekel senkit a véleményed. Mi közöd van ahhoz, hogy 38 évesen miért szingli/gyermektelen valaki? Lehet így érzi jól magát, vagy lehet nem lehet gyereke, vagy ki tudja, ezer féle oka lehet. De persze te egyből arra gondolsz, hogy biztos elviselhetetlen boszorkák. Az inkább te lehetsz egy ilyen kérdés alapján.

2018. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
14%

Megáll az eszem!Sok olyan dolog van, amihez semmi közünk sincs, ezért sem teszem fel a kérdést személyesen.Ennek ellenére érdekel.

HA jól olvasol látod: Én nem ítélem el, sőt megértem , hiszen volt ilyen életszakaszom.A Férjem véleménye, hogy kiállhatatlanok, mert az épp vitatott hölgyet bent a cégnél senki sem szereti, jól végzi a munkáját, sztem csinos, de ingerült, és ezt azzal magyaráztuk, hogy talán kielégületlen!Írom: TALÁN

Az ember beszélget a párjával(legalábbis mi a férjemmel mindenképp)és igen érdekes témák merülnek fel.Függetlenül attól, hogy illik vagy sem!

Az élet már csak ilyen.Ki így él,ki úgy.De érdekelhet? Nem igaz?

2018. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!