Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas 180+ feletti nőket kérdezem, hogy mennyire gyakori/ritka, hogy nálatok alacsonyabb férfivel pl 175 cm legyetek kapcsolatban? Voltatok már ilyen kapcsolatban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen belső- és külső tulajdonságok tették vonzóvá a nálatok alacsonyabb férfit?

Ha nem jöhet szóba, akkor miért nem?


Köszönöm előre is a válaszokat



2018. okt. 1. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

“Csak” 172 cm vagyok, de már nekem is volt gondom ezzel.

Szívesen ismerkednék 175 körüli férfival is- még úgy is, hogy igazan klassz (100+) pár magassarkúm várja minden reggel, hogy válasszak közülük.


Szóval engem ez nem zavarna különösebben, de ha hiszed, ha nem- folyamatosan kapom így is a 172 cm-emmel az ívet, hogy GODZILLA meg ZSIRÁF vagyok... pedig nem számít kirívónak a magasságom, legfeljebb az átlagos sáv felső harmadába esek etekintetben.


180 cm vagy ez alatti férfiaktól viszont már randin, ismerkedéskor kaptam a megjegyzést, hogy “ugye nem mindig magassarkút hordasz?” (de, az esetek 90-95%ában, nyilván edzőteremben, túrán nem, egyébként de).

Vagy jöttek a kéretlen, ízetlen szexuális megjegyzések, hogy vízszintesben egyformák vagyunk (mondjuk első találkozáskor így váratlanul :)- erre inkább nem tettem csípős megjegyzést, hogy “ja, van olyan is a gyűjteményemben, ami utcakövet még nem érintett” :D


Vagy az indirekt utalások, hogy “remélem, nem öltözöl ki” és társai- sajnos a férfiak csinálnak ebből presztízskérdést, ahogy észrevettem.

40N

2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én azt tapasztaltam, hogy a 180 centi feletti csajok általában nem csinálnak ebből akkora ügyet ebből, simán összejönnek náluk alacsonyabb pasival is. Ez az átlagos magasságú csajoknak sokkal inkább presztizs kérdés.
2018. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
181 cm magas vagyok. Volt alacsonyabb párom is. Engem nem igazán zavart, de kosaraztak ki férfiak szép számmal emiatr, mert nekik meg nem volt így jó.
2018. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Szóval inkább azt látom, tapasztalom, hogy ez inkább a férfiakat zavarja, mint a nőket.


3-as vagyok, 30N

2018. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Szemem előtt hajtott rá egy 183 centi körüli csaj múlthéten egy 4-5 centivel alacsonyabb pasira.

Szerintem imádnak szexelni velük, a kapcsolat az már érdekesebb. sztem minimum egymagas, vagy akörüli pasit akarnak, mivel átlag feletti magasságúak, ezért nincs náluk ez a "minimum egy fejjel magasabb legyen, meg magassarkúban is magasabb legyen" dolog, mint az átlagos csajoknál, ahogy az előző is írta ők csinálnak ebből presztízskérdést

2019. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy pont 180 cm vagyok és általában magassarkúban járok, nincs sok választási lehetőségem. Mindket exem alacsonyabb volt nálam, magassarkúban 13-15 cm-rel. Engem zavart, de mivel soha nem kellettem magas férfinek, így kizarasos alapon maradtak az olyan alacsonyak, akiknek a magas csajok a fetisuk.


Negatív diszkrimináció többször ért a magasagom miatt, mint bármilyen más testi hibám miatt, pedig van bőven. Például legutóbb most szilveszterkor, amikor rajtam kívül minden más jelenlevő lányt neegttancoltattak, meg a foglaltakat is, és nem a párjuk... De lehet, hogy itt a magasság és egyéb hibaim osszessege miatt maradtam hoppon.


A tavalyi év után pedig már az sem érdekelne, ha egy 205 centis pasi próbálkozna be, végeztem az ismerkedéssel.

2019. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

185 vagyok és osztom azok tapasztalatát, akik úgy érzik, hogy a férfiak finnyásabbak magasság terén. Én is pont így tapasztaltam. Sose utasítottam el valakit magasság alapján, de én nem egyszer kaptam meg, hogy bárcsak ne lennél ilyen magas...

Amikor összeismerkedtem egy több évig tartó párkapcsolatommal, ő majdnem 10 cm-vel alacsonyabb volt és a humorával fogott meg, de nagyon. Ezen felül még eléggé empatikus és szociális személyiség volt, segítőkész és sokban hasonlítottunk. Jókat tudtunk beszélgetni, sokat gondolkodtunk együtt, hasonló véleményeket alkottunk a világról. Sose volt gond az, hogy alacsonyabb, egy percig se hezitáltam emiatt.

2019. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 14. 07:28
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Van egy 183 cm magas barátnőm, neki azért fontls hogy a lány kb egymagas legy3n vele.(1-2 cm nem számít)
2019. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekeseket írtok. Mert én meg férfiként pont az ellenkezőjét tapasztaltam. 180 cm vagyok és az égvilágon semmi problémám nem lenne ha magasabb lenne tőlem a páron. És nagyon sok férfit ismerek, akik hasonlóan gondolkodnak ismerkedéskor sokszor elsőként kérdeznek rá a magasságomra és érzem, hogyha nem lennék ennyire magas, akkor már nem folytatódna a dolog. Olyat is hallottam nő szájából, hogy a magasság még a kornál is fontosabb tényező.


Ezzel itt foglalkoztam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!