Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 170-es pasiként célirányosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 170-es pasiként célirányosan csak 155 alatti lányokkal ismerkednék, akkor megnőnének az esélyeim a társkeresésben?

Figyelt kérdés

A 15-20 cm már elég drasztikus különbség és habár alig vannak 155 alatti nők, de ha náluk próbálkoznék, akkor lehetséges, hogy olyan sikerrátám lenne a társkeresésben, mint az átlagos 180 körüli pasiknak? Azért kérdezem, mert életemben nem volt még barátnőm pedig már leszólítottam ill. beszélgettem kb. 150-200 lánnyal 15 éves korom óta (ráadásul egyik sem volt 165 fölött). Lehet inkább ilyen drasztikus lépésekhez kellene folyamodnom? (ha lehet ezt egyáltalán drasztikusnak nevezni)

Vagy mit tudnátok nekem tanácsolni, hogy legyen végre barátnőm 26 évesen? (tanult, intelligens és helyes fiú vagyok amúgy)



2018. okt. 1. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nem is kérdés. Sok 155 cm körüli szép, formás lány van.
2018. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 162 cm magasan a 170 magas pasik a gyengéim. Szóval lehetsz sikeres már egy 8-10 cm különbség esetén is, sőt. Az exem 165 cm magas, most pedig egy 168 cm magas pasi udvarol nekem. Ilyen az élet :-)
2018. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feleslegesen ilyen drasztikusan nézned. A legtöbb lány 170 alatti, nekem még senki nem pattogott a magasság miatt, pedig én is 170 vagyok. Szóval nyugi, találni fogsz.
2018. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem túl kihegyezed ezt a magasság kérdést. Ne, ne keresgélj 155cm alatti lányokat, mert úgy fogtok kinézni mint két kertitörpe. Egyszerűen csak ismerkedj azzal aki tetszik.

Ja és megsúgom, téged zavar a magasságod, de más ez nem! Úgyhogy hidd el, a kudarc nem a magasságodból adódik.

2018. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a magasságod az okam


Veled hasonló magasságú lányokkal is ismerkedhetsz. Ismerősök, kollégák többségénél nagyjából így néz ki és vannak köztük 170 körüliek.

2018. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ilyen sarkítva nézned. Én 173 centi magas nő vagyok és a általában nálam alacsonyabbak a nők. Szóval simán egy csomó lányt találhatsz, akivel magasságban stimmeltek. Hozzáteszem 173 centi magasan sem lenne nálam kizáró ok egy 170 centis hapsi, ennyi különbség még simán vállalható.
2018. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!