Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben különbözik az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik az a pasi, aki válogathat a csajok között attól, akit még életében nem csókolt meg senki és átnéznek fölötte?

Figyelt kérdés

Döbbenetes belegondolni, hogy A és B pasi között milyen óriási különbségek vannak társkeresési lehetőségek terén. Amúgy ezt a kérdést olvasva fogalmazódott meg bennem a fenti dolog: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Az élet, hogy lehet annyira igazságtalan, hogy ilyen szintű különbségeket teremt férfi és férfi között. Ő nem tud két csaj között választani, velem pedig még életemben nem beszélgetett normálisan 2 csaj sem.



2018. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert ő nem makog ha csajt lát, nem süti le a fejét, nem jön zavarba. Ha f0s0l a "visszautasítástól" az kiül az arcodra és gyámortalan lúzernek látszol. Na már most melyik lánynak kell egy be$zari alak aki még a tőlük is fél?
2018. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
83%

Ez neked az igazságtalan? Hogy valaki 2 csaj közül tud választani valaki meg egy közül sem? Akkor te nem igazán élsz ezen a földön, ha neked ez a durva... Vannak piszkosul gazdagok és iszonyúan szegények, a világ 8 emberében akkora vagyona van mint a többi >7.000.000.000 embernek összesen. Vannak olyan rocksztárok akikért több millió tinilány sikoltozik, vannak olyan pasik akik senkinek sem kellenek.

Ez nagyon apró eltérés, amit leírsz, bár jelentős. De az élet már csak ilyen. Valóban nagy különbség van férfi és férfi között, úgy ahogy nő és nő között is. A 60 éves hússzelető nénire a Coop boltban már jóval kevesebb pasi hajt mint egy 22 éves bikinimodell-re. Ez nem igazságtalan?

2018. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
28%
A görényeken marakodnak, a férfiak többi 85-90%-át dölyfös pofával levegőnek nézik.
2018. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
76%

Az utóbbi férfi önbizalomhiánnyal küzd, amit a sok elutasítás miatt megértek. Tapasztalataim szerint a visszahúzódó srácok őszintébbek, jobban tudnak szeretni és odaadóak.

Volt már barátom, akinek akkora volt a szája, hogy egy szekrénysorral nem tudtam volna betömni, szörnyen egoista volt. Nos, mint kiderült a semmire, jellemtelen ember volt. De nagyon szuper arcát mutatta a kapcsolat előtt. Véleményem szerint ezek a férfiak nem tudnak megbecsülni egy nőt, a "hódítás" után repülnek egy másikra.


Mostani barátomat rengeteg bántás érte. A találkozgatásunk elején félénk volt (nagydarab pasi pedig), nem nyomult. Ez tetszett, így kellőképp megismertem őt, mielőtt összejöttünk. Az önbizalma is nőtt azóta :)

2018. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
88%
Önbizalom,kisugárzás,hozzáállás,élethelyzet,adottságok,szerencse...
2018. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
24%

Nem véletlenül vannak ekkora különbségek. Azért vagytok ennyire szerencsétlenek, mert a természet is jobbnak látja, ha ti nem tudtok szaporodni, nem tudjátok a vesztes génjeiteket továbbörökíteni. El kellene már fogadni és nem hisztizni miatta, mint egy óvodás kislány, mert ezzel még szánalmasabbak és férfiatlanabbak lesztek.

Az élet igazságtalanságai nagyon nem itt kezdődnek.

2018. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 6-os, remélem te nem fogsz szaporodni. Tipikus én vagyok itt a valaki, más csak egy nagy senki. Mindenkit csak eltaposni tudtok.

Az ilyen nagyképű beképzeltek gyerekei terrorizálják más gyerekeit a suliban, ami miatt szegény gyerek önbizalomhiánnyal nő fel.


Bocs az általánosításért.

2018. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
43%

De most ezen a kérdésen kiélvezhetitek magatokat, kedves beképzelt embertársaim :D


Ja és lány vagyok még mielőtt valaki azzal jönne, hogy egy "nyomi" srác ír féltékenységből

2018. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt olyan időszakom hogy mindenki elutasított, most meg alig győzök válogatni, szóval én az érme mindkét oldalát ismerem. Volt olyan korszakom, hogy semmi motivációm nem volt, csak vegetáltam,a szüleim nyakán laktam,nem dolgoztam semmit, nem érdekelt semmi,unott fejet vágtam és mindne lány lepattintott, most meg elkezdtem több helyen is dolgozni, csupa olyat csinálok, amit szeretek, jól érzem magam a bőrömben, vigyorgok mint a vadalma és alig győzöm levakarni magamról a lányokat.
2018. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
62%
A külső megjelenésben vannak inkább különbségek. A csajozáshoz, párkapcsolat kialakítáahoz a személyiség csak másodlagos dolog. Nyílván aki jól néz ki az kapott, kap és mindig is kapni fog erről pozitív visszajelzést a környezetétől, természetes,hogy lesz önbizalma, oda mer majd menni a lányokhoz, de ha ugyenezen férfiak nem születnek jóképűnek, nem kapnak semmiféle visszajelzést, maximum negatívat, akkor ezeknek se lenne semmi önbizalma. Ennyit erről, a külső számít először a leginkább, onnan indul ki minden, ott dől el leginkább, hogy kinek melyik út van szánva. Egyébként ez, hogy most kinek lehet könnyen kapcsolata és kinek nem, igen csak csekély igazságtalanság az élettől a többihez képest.
2018. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!