Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a hölgyeknek szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a hölgyeknek szól a kérdés, akiket nagy mellekkel áldott meg a természet, és interneten (pl. Tinder, randivonal, Badoo vagy akár itt a gyakorin) próbálnak párt találni. Ti olyan képeket tesztek fel, amikből kiderül a méretetek?

Figyelt kérdés

Vagy próbáljátok inkább nem befolyásolni ezzel a jelentkező férfiakat megszűrve őket esetleges komolytalan szándékra gyanakodva? Mi a “taktikátok”?


Mik a tapasztalaitok? Jobb halogatni a valódi adottságok felfedését, és ha igen, meddig?


Ha a sztori szempontjából releváns az életkorotok illetve a méret, köszönöm, ha megírjátok.



2018. okt. 7. 09:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem altszik a mellem

Atlagos normalis kep van fent

2018. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
Detto! De ha csak azt akarnam hogy follyon a nyaluk akkor latszana az is... kinek mi a celja! Aki NORMALIS pasit akar az nem a mellet dugja a szadba egybol.
2018. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi legtöbben kiteszik :D

Tisztelet annak aki nem, ők azok akiknek van agyuk.

2018. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

Egy kepemen sem latszott a mellem. Utolag mondta a baratom (akivel Tinderen ismerkedtem meg), hogy meglepte es ez volt az elso, amit eszrevett eloben (gondolom szerinte is kirakja minden no, akinek van melle).

Szerintem amugy ez meg jobb is. Mert ha tetszett a ferfinak az arcod es szimpatikus voltal a levelezesed alapjan, ez csak meg jobban dob a pozitiv benyomasan, hogy "jofej a lany, az arca is tetszik... es meg a mellei is jok".

Szerintem ilyen sorrendben kene szamitania a dolgoknak amugy is.

2018. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Profilképem van fenn,az arcom látszik csak. Egész alakos képet nem küldök, találkozzunk és nézzen meg élőben.
2018. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%

Max. 17 évesen reklámoztam, azóta kinőttem belőle, sőt kicsit akarok és olyan testet mint a fashionmodelleknek. De ha nagyon lefogyok akkor se megy le annyira.

22L

2018. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Aki kirakja, annak nincs agya? Miért?
2018. okt. 7. 12:25
 8/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerkedem neten így ilyen gondom nincs
2018. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Szted? Mert aki a mellével akar pasit fogni, meg eleve a külsejével, annak annyi esze sincs h belássa, olyan komoly önbizalom hiánya van, amivel nem ártana pszichológushoz fordulni.
2018. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Szerintem túlzol. Csak azért, mert valaki kirak olyan képet, amin látszik, hogy nagy a melle, még nem biztos, hogy ezzel akar hódítani, csupán kitett egy képet, ő milyen. Miért ne lehetne önbizalma?

Abban már sokkal inkább igazat adok, hogy ezzel bevonzhat több gáz pasit, de ez sem feltétlenül igaz. Léteznek nagy mellett kedvelő normális pasik. Meg kis mellűre bukó szélhamosok is.

2018. okt. 7. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!