Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek 32 éves férfiként?

Figyelt kérdés
Másfél éve egyedülálló vagyok (a legutóbbi barátnőm komoly csalódást okozott), és sajnos a szabadidőm is kevés a munkám jellege miatt (viszont legalább jól keresem). Elnézve a baráti körömet nem sok hasonló helyzetben lévőt látok, sőt nem igazán kerülnek be új emberek a körbe (már a havi egy sörözés összehozása is csoda). Viszont még fiatalnak tartom magam ahhoz, hogy egyedül maradjak, és nem is szeretnék az lenni. Hol ismerkedjek? Mennyire jó ötlet szórakozóhelyekre egyedül eljárni? A szövegem jó, de a kinézetem sajnos átlagos (nem is azzal fogtam meg a nőket eddig sem).
2018. okt. 10. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked legalább volt barátnőd,legalább ne menőznél vele :(
2018. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több barátnőm is volt, de az utóbbi időben annyira nem alakultak vagy jöttek össze a dolgok, hogy már el is felejtettem milyen az... Szóval nem menőzök. Sok srácnak még ennyi se jött össze tudom (és át is érzem a helyzetet).
2018. okt. 10. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, és a pénzed is sok, bárhol ismerkedhetsz, sikered lesz. A nők maguk fognak nálad kezdeményezni.

Ha nem nézel ki jól, és pénzed sincs, akkor is ismerkedhetsz bárhol, de ne reménykedj, hogy elutasításon kívül másban részed lesz...

2018. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!