Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy a mai csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a mai csajok/nők környezetében kisfiúnak érzem magamat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy már tizenévesen is iszonyatosan fejlettek testileg a csajok, huszonévesen pedig szinte kész amazonokká válnak. Hatalmas formás fenék, telt keblek (amelyek egyenként akkorák mint a fejem) és elképesztően karakteres nőies arc. A nőies, önbizalomtól duzzadó személyiségről nem is beszélve. Ezzel nem is lenne baj, ha nem lennék egy genetikai hulladék/nyomi. Olyan alacsony és sovány vagyok (alkatilag/csontozatilag is), mint egy általános iskolás kislány. Az arcom beesett és szende kisfiús arcvonásaim vannak (erőtlen haj, kicsi fej, pici orr, kicsi állkapocs stb.). Ezek miatt - ha az egyetemen/zsúfolt utcán/tömegközlekedésen korombeli csajokkal (én 23 vagyok) vagyok egy légtérben - úgy érzem magamat, mintha a kisöccsük lehetnék és a leszólításnak/ismerkedésnek még a halvány reményét sem merem kockára tenni, mert annyira adja magát, hogy semmi esélyem. Mintha egy Suzuki Swift-el állnál ki gyorsulási versenyen egy 458-as Ferrari-val. Egy ilyen ember mégis miben bízhat társkeresés terén, ha egyszerűen olyan adottságai vannak, amelyek miatt soha senki nem fog tudni rá férfiként tekinteni? Sorstársaktól is kérdezném, hogy ők mit éreznek és milyen tapasztalataik vannak.

2018. okt. 11. 22:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És ez az érzés drasztikusan felerősödik, amikor a közelemben igazi férfiak is vannak (+180-as, nagytermetű, erőteljes vonású kanok) és a periférián kívülre szorulok.
2018. okt. 11. 22:32
 2/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
Hát sajnos nagyon semmiben. Ráadásul többségüknek már 13-14 évesen akkora pofájuk van, hogy még te érzed magad kellemetlenül. Egyre durvább, egyre rosszabb lesz. Elképesztő, hogy 10 nőből 9 mindenkit lenéz a világon.
2018. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
#1: Ilyen ez, bro. Nekünk ez jutott. Ratyi genetika.
2018. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

a mentalitásod alapján kisfiúnak is tűnsz


én 173 cm magas vagyok, régen 58kg voltam, aztán direkt elkezdtem dolgozni azért, hogy szedjek fel kilókat most majdnem 80 vagyok (nagy része mondjuk comb és vádlira jött fel izomban, egy kevés hasban zsírra), szóval felül még vékony vagyok


mégis a személyiségemmel és átlagos külsőmmel 14 éves koromtól simán tudtam lányokkal beszélgetni, "csajozni", mindig megtaláltam a normálisabb lányokat akikkel el lehetett lenni


szerintem te leginkább a felfogásod és az önbizalom hiányod miatt nem kellenél 1 lánynak sem, de ezeken tudsz változtatni, sőt igazából a külsődön is ha annyira akarsz

2018. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát pl abban bízhat, hogy a sors eléküld majd valakit. Akinek nemhogy nem fogsz tetszeni, hanem pont azért fogsz tetszeni, mert olyan vagy , amilyen. Lehet pl karakteres, egyedi arcod van. Amúgy tehát a sors az kinézettől független. Annak jössz be, akivel dolgod van ilyen téren. És ez a vonzódás, ez a plusz, ez jön még akkoris, hogyha te pl rondának érzed magad adott esetben. Valamiért mégis vonzani fogod, ha megérkezik, akit neked szántak; csak mondjuk pl lehet hogy többet kell várnod rá. Mondjuk pl lehet az is, hogy ebben az életedben, vagy akár csak a mostani életed ezen szakaszában, éppen a magányt, az egyedüllétet akartad megtapasztalni. Egyébként ne görcsölj rajta, éld az életedet, és majd vagy beesik valaki, vagy nem. De ha nem görcsölsz, hanem látszódik, hogy szereted magad, elégedett vagy magaddal; akkor a kisugárzásod is jobb lesz, és az tudja némiképp kompenzálni a külsődet, amivel esetleg nem vagy annyira elégedett; és akkor lehet, hogy mások is felfigyelnek rád, szépnek fognak látni.
2018. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
*Ja és amúgy sztem normális. 5#.vagyok.
2018. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Normális. Minap megnéztem a gimnáziumi osztályfotókat (jó régen volt). Hááát a mai lányokhoz képest úgy néztünk ki, mint egy rakás hülyegyerek és kislány. Nem mailányokmilyenezni akarok, csak tényleg felnőttesebbek, profin használnak sminket, határozottabbak (vagy annak tűnnek).
2018. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

https://www.youtube.com/watch?v=tsleJQbe_QY


Igaz, ez csak egy régi videoklip, de nézd meg 6:01-nél. Akár hiszed, akár nem, ilyen a való életben is van, nemcsak rendezői utasításra.

2018. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

De miért korodbéliekkel akarsz kapcsolatot? :) Kicsit gondold tovább a helyzetet: pár év múlva ők már eljegyzésben gondolkodnak, te meg ahhoz is kisfiúnak fogod magad érezni. Látod magad öt év múlva apaként? Gondolom nem, de a lányok már simán. Éppen ezért a megoldás az lenne számodra, hogy 18 évesekkel ismerkedsz. Az az öt év korkülönbség sokat számít, hidd el. És ne beszélj magadról ilyen csúnyán akkor se, ha tényleg nem nézel ki jól. Ne húzd le magad, mert nem tesz jót.

Amúgy meg írd csak be: young Tom Hardy. Egy nyálas piszkafa volt, de megcsinálta magát. Tom Cruise is törpe, de ez senkit nem érdekel. Sajátítsd el a stílusos férfi öltözködés fortélyait, legyen jó frizurád, megfelelő arcszőrzeted, csinálj néha pasis dolgokat, terheld a testedet futással, súlyzóval, lovaglással, címerezéssel vagy ami eszedbe jut. Egy fiatal egészséges tested van, feszegesd a határait! Egy csomó dologra képes a tested, amire azoknak a lányoké nem. Használd és légy rá büszke.

2018. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
A rendszeres sport, megfelelő öltözködés, de leginkább az önképed helyre állítása egy pszichológus segítségével hozhat eredményét, HA beleteszed az energiád.
2018. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!