Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire számíthatok társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok társkeresés terén, nem túl helyes férfi mennyire könnyen talál egy aranyos kedves lányt manapság?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van tapasztalatom a társkeresés terén mert most lett vége egy 12 éves kapcsolatomnak, 31 éves vagyok és még 19 éves koromban jöttem össze az akkori szomszéd lánnyal de mostanra már vége lett a kapcsolatnak valahogy kihült, így most szinte 0 tapasztalattal kezdek neki a társkeresésnek még nem nagyon ismerkedtem mert azzal a lánnyal csak egyszerűen úgy jött a dolog automatikusan
2018. okt. 14. 13:53
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán milyenek a mai lányok?
2018. okt. 14. 13:54
 2/26 anonim ***** válasza:
Ne akard tudni:D
2018. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Csatlakozom az első válaszolóhoz... Ha nem vagy milliomos, vagy inkább milliárdos "vállalkozó" ügyeskedő férfi, akkor mondj le a mai fiatal huszonéves nőkről! Mert hogy egy "melós" férfi a mai nőknek konkrétan csövesnek számít, az a szomorú, hogy ez egyáltalán nem vicc, hanem a döbbenetes igazság!
2018. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3. Pedig gyársoron dolgozok, rádiókat szerelek. Ez akkor olyan hátrány már?
2018. okt. 14. 14:33
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos hátrány, és persze a nem túl előnyös külső is hátrány ezeknél a beképzelt nőknél, akik mindennél többre tartják azt, ami a lábuk között van!
2018. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%
Én például postás vagyok, ne akard tudni, hogy némelyik nő milyen undorral fordul el, amikor meló közben meglát... Mintha egy alkesz csövest látna kb... Igen, ezek a mai nők!
2018. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Pedig nem a nagyon csinos lányok jönnek be. Ilyen lányok jönnek be kb.


[link]


[link]

2018. okt. 14. 14:39
 8/26 Pumukli alfahím ***** válasza:
22%
A mai lányok, buták,beképzeltek,isznak,drogoznak,pénzéhesek. Nagyon kevés az amelyik,megtudja őrizni az emberi méltóságát.
2018. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy csinos, vagy kevésbé csinos nő, fennhordja az orrát kb az összes, mert tudják, hogy még ők is több férfit kaphatnak meg, mint amennyi nőt egy csúnya férfi valaha megkaphatna...
2018. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Testalkatra milyen vagy ? Ha beles vagy akkor nem találsz csajt , még olyanokat se amiket linkeltél !
2018. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!