Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs baráti köröm 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs baráti köröm 30 éves férfiként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Internet, akár itt is a Gyíkon. Tenger magányos fiatal ember van itt..
2018. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Elég szomorú, ha 30 évesen nincsenek barátaid. Én inkább a baráti körömet fejleszteném. Nőként nem jönnék össze olyannal, akinek én vagyok az egyetlen szociális kapcsolata a külvilággal.
2018. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. okt. 14. 16:48
 4/17 A kérdező kommentje:
Van egykét haverom de igazából a munka miatt keveset találkozom velük.
2018. okt. 14. 16:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszadónak üzenem, hogy rengeteg magányos ember van olyan téren, higy nincsenek barátai. Mert a felszínes kapcsolatok vannak, munkatársi viszonyok, iskolatársak. Ezek nem feltétlen jelentik azt, hogy barátnak lehet mondani valakit, csak mert sulin, melón kívül is beüllünk valahova. Nekem is vannak úgynevezett "barátaim" de egyikük sem olyan, hogy az éjszaka közepén fel lehetne őket hívni, vagy segítenének a bajban. És ezzel nem csak én vagyok így, hanem rajtam kívül még kismillióan.
2018. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem van 1 gyerekkori barátom aki bármikor kihúzna a szarból.
2018. okt. 14. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

5-ös. Igazad van. Hamis illúziók világát éljük. A mai kor embere piszkosul magányos, hiába az 1000+ -os fb. ismeretségi kör. Hiába lógnak 7/24-ben az msn-en. Ezek csak töltelékek, akikkel elütik az időt. Percemberek.


A baráti társaság az teljesen más, mint amit ma sokan gondolnak. Pontosan ezért akarnak az emberek mindenféle szektához és csoporthoz tartozni. Magányosak... még a párkapcsolatokban is.

2018. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai nőknek nehéz vagy lehetetlen megfelelni itt a 2es egyből kijelentette hogy ő nem jönne össze egy magányos férfivel. A nők előítéletesek felszínesek csak a macsó kell nekik aki híres menő van az fb profilképén legalább 100 lájk
2018. okt. 14. 17:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondod, hogy nincs, ha van? 1-2 jó barát bőven elegendő. Ebből látszik, hogy nem vagy antiszociális. Általában nem várnak el 10-20 fős baráti kört.
2018. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs baráti köröm 30-as nőként.
2018. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!