Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek kezelés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek kezelés alatt álló HIV pozitív személlyel?

Figyelt kérdés
Állítólag ha egy HIV pozitív személyt kezelnek akkor még némi életet is élhet biztonságosan, teljesen hétköznapi életet élhet, ennek ellenére sem jönnétek össze vele?
2018. okt. 14. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Dobálózhatsz itt a 0000-os százalékokkal (vagy tízezrelékekkel, ahogy tetszik), önként senki nem fogja a saját nyakára tenni a nagykést.
2018. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
nem.
2018. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha eltitkolja betegségét
2018. okt. 14. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Nekem volt nem-fertozo hiv pozitiv betegem.

Hat orultem, hogy mutobe szurtak meg kanullel es nem nekem kellett osztalyon.

Amugy teljesen szimpatikus volt, siman mentem vele kezet razni, stb, de megszurni nagyon nem akartam volna....

Ha erted.

De neki amugy volt felesege. :D

2018. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
nem és ha eltitkolja és kiderül még talán be is perelném
2018. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne titkolja el a betegségét, mert ha megfertőzi a másikat és feljelenti... kiderül, hogy tudott a betegségéről mehet a börtönbe is akár.

És hiába áll kezelés alatt, kétlem, hogy nem adná tovább másnak.

2018. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Attól még, mert kezelés alatt van, én igenis félnék, hogy fertőző. És abból a szempontból én védettebb lennék, hogy csókolózni nem szeretek, szóval nyállal nem igazán tudna tovább terjedni, de szexelni tuti csak óvszerben szexelnék vele, és minthogy még ismert ellenszere, ami teljesen gyógyítaná, nem létezik, a családalapítás mint olyan, teljes egészében kizárt tényező lenne nálunk.

De nem is az a nagyobb baj, hogy attól félnék, hogy elkapom tőle. Inkább az, hogy folyamatosan azon rettegnék, mikor kap el valami közönséges náthát, amitől aztán meghal. Annál rosszabbat őszintén nem tudok elképzelni, hogy valakinek fiatalon kell eltemetnie a szerelmét. A szülő halála valahol természetes, de a párod halálát 60 év alatt feldolgozni elképzelni sem tudom, hogyan lehet. Én vagyok most 25 éves. Nem akarnám ezt a terhet és rettegést a nyakamba venni, hiába, hogy kezeléssel megnövelhető az átlagos élettartam.

2018. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
abból baj lehet, ha eltitkolja
2018. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

"Állítólag ha egy HIV pozitív személyt kezelnek akkor még némi életet is élhet biztonságosan,"


Ezt hol olvastad ? Biztos nem egy orvos mondta.

Ez (jelenleg) egy gyógyíthatatlan betegség. Jó lenne ha nem adnád tovább.

2018. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Sok a sötét... A betegség gyógyithatatlan, a világon 1 ember gyógyult ki belōle! Egy mūtét segitségével de azon kivūl egy sem! Utána lehet járni neki is KB 5% esélye volt. Charlie sheen meg elvan mivel sztár meg gazdag ō a legjobb kezeléseket kapja.
2018. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!