Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és miért alakult az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miért alakult az ki, hogy manapság a tök átlagos hétköznapi nők is ugyanolyan elérhetetlenek egy átlag srác számára, mint a topmodell/sztár stb. nők?

Figyelt kérdés
Miért hordják fent ennyire az orrukat a magyar nők? Ma is volt egy "kellemes" élményben részem: Előreengedtem udvariasságból egy nőt, erre köszönöm helyett képeket vágott, kb kikérte magának, az jött le az arckifejezéséből... Hogy jutottunk el ideáig? Miért lettek ilyenek a magyar nők?

2018. okt. 15. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Inkább nem sorolom, rám hányszor vágtak képet férfiak. Ja, biztos, mert ronda vagyok.


Egyébként szimplán bunkó volt a nő, vannak ilyenek. És?

2018. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért olyan elérhetetlenek a férfiak is?
2018. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Felborult a párkapcsolati piac, Kérdező. Egyre több lett a férfi és egyre kevesebb a nő. 1997-ben még csak 2-3% eltérés volt a két nem között, viszont mára ez megsokszorozódott. Ennek köszönhető, hogy egy átlagon aluli nő is heti 10 levelet kap társkeresőn, és elkezdi királykisasszonynak képzelni magát, ehhez passzoló elvárásokkal.
2018. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
Ez van. Ezt kell szeretni. Mit tudsz tenni ellene? Kigyúrod magad, törtetsz melóhelyen, átgázolsz a legjobb haverodon a jobb fizetésért, csakhogy egy nő szemében alfább legyél. Hányás az egész.
2018. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Most mert egy nő bunkózott akkor rossz mind?

Én pl előre engedem az időseket és van aki meg van sértbe, hogy ezek a "bugris" fiatalok milyen szemtelenek! Akkor mostantól hírdessek az összes öreg ellen statáriumot?

Vagy nézzem le a férfiakat mert ma a kasszás fiú flegma volt velem? Ugyan!


Kérdező, mond el mi a VALÓDI problémád?

2018. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Látjátok ezért kellenek barátok...

Ha kérdezőnek lennének barátai, akkor most nekik mesélné el a napját (nevezetesen hogy egy ördögi nőnemű élőlény bunkó volt vele) de így jobb híján a neten fáraszt vele mindenki mást.

2018. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi koze a tarskeresesnek egy apro udvariassagi gesztushoz? Es miert kell altalanositani?
2018. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Szóval kinyitottad az ajtót a nőnek, és ezért a karjaidba kellett volna omolnia? Vagy nem látom az összefüggést.
2018. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a legtöbbször megköszönik, pedig elég rút vagyok. Most akkor mivan? Mire legyek befolyásolva?
2018. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád én milyen pofákat tudok vágni fogászat után, mikor még hat az érzéstelenítő...
2018. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!