Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a mai férfiakra hogy önállótlan nagy gyerekek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nevelés kérdése.
2018. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Rám nem. Egyedül élek, főzök, mosok, takarítok és magam hokizom. 30F
2018. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon.
2018. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem mondanam magam önallotlannak. Boldogulok a mindennapokban, nem jövök zavarba, ha valamit barkacsolni kell es a karrier es egzisztenciat tekintve is ugy erzem, hogy 30 eveim elejen levö ferfikent van mit felmutatnom...


Az, hogy nagy gyerek vagyok -e, az hangulat es helyzetfüggö. Szerintem, unalmas lenne az elet, ha idöközönkent nem csinalnank par örült, izgalmas, veszelyes stb dolgot.

2018. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mennyire jellemző én egy ilyen személyt ismerek. Én például nem vagyok önállótlan és nem vagyok gyerekes sem, de néha mégis vágyom gyerekek által kedvelt dolgokra.. amiket én vagy nem éltem át vagy nagyon kevésszer.
2018. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egyre kevésbé jellemző ez a férfiakra...már ha egyre gondolunk.

Inkább azt veszem észre nőként, hogy sok nő szeret mártírkodni és gyerekként kezeli a férjét, barátját.

2018. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

Semennyire. Inkább az van, hogy a nők gyakran átveszik az irányítást, és emiatt aztán ők is, mások is úgy néznek a férfiakra, hogy önállótlanok.


A valóságban azonban nem tapasztaltam, hogy egyedülálló férfinak különösebb gondja lenne az életével. Inkább némelyik egyedülálló nő panaszkodik.

2018. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Én meglehetősen kevés óriáscsecsemőt ismerek, pedig elég széles az ismerettségi köröm. Megvan ez a réteg, persze, találkoztam már ilyen emberekkel, de szerintem ők a kisebbség. Mondjuk engem ez a típus zsigerből elkerül szerencsére, nem vagyok egy gondoskodó "mindentafenekedaláteszek" anyuci típus, ezt nagyon hamar le lehet szűrni :)
2018. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, hogy ezeket a nettó provokációnak számító kérdéseket simán hagyják az oldalon, de ha valaki megkérdezné, hogy "Mennyire jellemző a mai nőkre, hogy követelőző, elkényeztetett hercegnőcskék?" azt tíz perc alatt törölnék.
2018. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Eléggé, bár szerencsére a fiatal korosztályban már talán kevésbé jellemző. 50 felett nem ismerek olyan férfit, aki életben maradna egyedül mondjuk egy hónapig. Persze biztos létezik, de én még nem láttam ilyet. (És ebbe most bele lehetne menni, hogy ez mennyire a nők - anyák és feleségek - sara, akik ilyenre nevelik őket)

Huszonévesek között már több önálló pasit látok.

2018. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!