Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam lejjebb az igényeimet a nők terén?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nem vagyok valami jóképű, egyetemre járok ezért nincs fix jövedelmem se, szóvaĺ mondhatni csóró is vagyok + erre rájön az hogy eléggé introvertált vagyok, nehezen ismerkedek. Koromat ki sem írom mert kiröhögnétek,de még nem voltam nővel soha. Az introvertáltság is elég nagy probléma csak az a baj, hogy nagyon magasak az igényeim. Egy kicsivel ducibb, nem olyan szép arcú lányra nem is tudok úgy tekinteni mint leendő barátnő, pedig vszeg nagyon fullos nőm sose lesz, se futó kaland, se kapcsolat. Néha eljárok bulizni, régebben volt hogy minden héten de csak a visszautasításokat kaptam.
2018. okt. 20. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Sose adjad lejjebb! Ha olyannal éred be, aki nem is kell neked, az hosszútávon csak szenvedést fog eredményezni. Gondolj bele, hogy milyen érzés lenne, ha rendelnél egy finom pizzát, majd kihoznának egy száraz kenyeret, nem hinném, hogy benyelnéd. Jelen esetben szerencsére nem is kell, mert neked nem az igényeid magasak, hanem szimplán csak felszínesen gondolkodsz és leragadsz a szimpla külsőségeknél, ami remélhetőleg idővel változni fog. 😎
2018. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Fejlessz magadon, amíg jó nem leszel valakinek, aki neked is. Ne verj át senkit, akire nem vágysz. Viszont adott esetben ne zárkózz el az ismerkedéstől olyannal sem, akitől nem esik le azonnal az állad, sosem tudhatod, nem alakul-e ki benned valami, plusz tapasztalatot szerzel a női lélekkel és a kommunikációval kapcsolatban.
2018. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj nem szamit hogy jo kepu vagy vagy sem lehet segiteni rajta pl: jo hajad vagy szakáll kicsit megnöveszted jol kiívelve..... de a külső nem minden esetben számít lehet hogy valaki az ilyen tipusu sracokat kedveli jo embernek tunsz ahogy olvastam a kerdesed probalkozz es ne torodj az elutasitassal teis keresd a lanyokba a belso erekeket
2018. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Te troll vagy?


1 nem vagy jokepu

2 nincs fix jovedelmed

3 introvertalt vagy

4 szuz vagy

5 nagyon fullos not akarsz

=

6 mentalisan serult


Hogyan adjad lejjebb az igenyeidet?

Terapiat javaslok, ha mindenkeppen tenni akarsz valamit.

De amugy nem kell lejjebb adnod az igenyeidet. A pozitivum a dologban az, hogy ez ketiranyu dolog, attol, hogy neked igenyeid vannak, masoknak nincs kotelezettseguk teljesiteni a te igenyeidet, vagyis a problemad magatol megoldodott.


Viszont, ha a kerdes az, hogy hogyan lehetne egyaltalan valamilyen baratnod, akkor terapia!

2018. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Aki veled párkapcsolatra lép, az is eléggé lefogja adni a szintet.Lehet megsértődni.
2018. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Igazából külsőre mindeegy is mik az "igényeid", rég vesztett ügy, ha nem találsz olyat aki belsőre olyan mint te magad és ahol minden stimmel... Én emiatt adom fel, kizárt, hogy van olyan ember a bolygón, akivel "egy húron pendülünk" a legtöbb dologban. Így a többi nem is ér semmit, max olcsó reszlés-szex lehet belőle. Csoda, hogy az árnyékom mellettem marad.


Lassan ideje indulnom. Túl sokat voltam ebben a világban, úgy tűnik.

2018. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként neked semmi igényed nem lehet manapság. Akármilyen elvárásod is van, azonnal megkapod, hogy túl sokat kérsz.
2018. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát kösz a válaszokat, nem fogok terapiara jarni, nem tartom magam őrültnek meg fogyatékosnak....mar kezdem elfogadni hogy nem lesz soha senkim, úgyhogy ez van, legalabb csak a munkara meg a tanulasra fogok koncentralni es barmennyire is szeretned kedves terapiazos nem keszek ongyilkos emiatt.
2018. okt. 20. 19:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Barataid vannak ?
2018. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

ha ráéreznél a dugásra,akkor a nem olyan szépekben is meglátnád a tuti alapanyagot.

szóval ezzel a kérdéssel inkább csak kifogást keresel arra,hogy ne kelljen idegenekhez közeledned,kapcsolatba kerülnöd velük és mindenestől el tudd kerülni a fejlődést.

2018. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!