Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép estét mindenkinek. Hogyan ismerkedhet egy 50 éves elvált nő? Társkeresőn próbáltam . Köszönöm a komoly válaszokat.

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Bárhol, bármikor. Nem is értelek, mert szerintem felesleges a Társkereső, mert jelentkező akad bőven. Főleg az utóbbi pár évben 25-65-ig bár mennyi.


Mi a problémád?

2018. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez valami vicc?
2018. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkönnyebb módja talán az, ha megint beleveted magad az életbe, és elkezdesz különböző helyekre járni. Mik a hobbijaid? Ha az irodalom érdekel, akkor elmehetsz valami könyves klubba, ha vallásos vagy, folyton hirdetnek hétvégi kirándulásokat mindenféle zarándokhelyekre, vagy csak simán nézd végig a helyi újságot, és menj el az összes olyan programra, ami érdekel. Ráállíthatod még a baráti társaságodat is a témára, és kérheted őket, hogy ha lehet, mutassanak be egyedülálló ismerőseiknek. :D

Sajnos a társkeresők tényleg.. khm... olyanok, amilyenek (#1 nem mindenki örül ám egy huszonéves kis fütyinek, aki az anyakomplexusát akarja kiélni; vannak akik társra vágynak) szóval a való életben lehet, hogy nagyobb esélyed lesz összetalálkozni egy rendes férfival. Pláne ugye, ha olyan program keretei között ismerkedtek meg, ami mindkettőtöket érdekel.

2018. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elso valaszolo mibol gondolja, hogy a noknek ilyen konnyu??? Esz megall...tudod annak a vilagnak vege,hogy a ferfiak kezdemenyeznek meg udvarolnak.

Sajnos jo tippet nem tudok adni kerdezo, en ugy vagyok ezzel, hogy vagy az utadba sodor valakit az elet, vagy nem...sajnos ennel biztatobbat nem tudok, a tarskeresok iszonyatosan lehangolo kepet festenek a ferfiakrol...en azert meg bizakodom

2018. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 *tudod annak a vilagnak vege,hogy a ferfiak kezdemenyeznek meg udvarolnak.


Szerintem manapság is így van.

2018. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb igyekezz minel tobbszor tarsasagba menni. Gondold csak vegig milyen lehetosegek vannak a varosodban. Vadaszbal, Maltai bal, enekkar karacsonyi koncertje, halaszle fozo verseny, akarmi. Kozeli varosokba is latogass el koncertekre vagy barmire, ami erdekel. Ha a sportloveszet izgat akkor oda menj. Ertelemszeruen pasis programon nagyobb esellyel botlasz ferfiakba, mint a himzo szakkoron, de meg a noi kozeg is hasznos, mert ok meg bemutathatnak valakinek. A lenyeg h mutasd meg magad, legyel csinos es mosolygos, egy-kettore le fognak rad csapni!
2018. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, most is így van, egyes hölgyek óriási rajongótáborral büszkélkedhetnek fb-n meg instan. A többi meg le van nézve, főleg ha már elmúlt 20 éves.
2018. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy képet küld nekem.
2018. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, hogy komoly választ is kapjál: https://www.youtube.com/watch?v=IXhOs_CGt20
2018. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!