Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek el “Naomi”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el “Naomi” személyiségű nők miatt?

Figyelt kérdés

Társaságban, vagy 1-1 illetőnél, mikor szóba jön barátnő, élettárs, azt látom mindenkinél, hogy elítélnek amiatt, hogy nekem igazán a Wall Street farkasában szereplő Naomi személyiségű hölgyek jönnek be. Tehát...külsőre cicababának tűnik, de ez mögött van is valami, ami egy biztos háttér és nem holmi eltartásra pályáznak. Ezzel szemben nyílván fel tudok én is mutatni valamit, de azt látom mikor erről beszélünk, hogy furcsa szemmel néznek rám.


Tényleg ennyire megszerezhetetlenek a hozzá hasonló jellemű nők? Vagy “valakinek” kellene ahhoz lenni, hogy ilyen nők is könnyen megkaphatók legyenek?


2018. okt. 27. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Mekkora szar volt az a film
2018. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

najó, de te jobb esetben is csak egy gyárban melózol. függetlenül a pozíciódtól.

Kis tacskóként én is walstreet farkasának éreztem magam amikor 305 forint helyett 310 forintért adtam el az eurót. De ez sem volt az a szint. :D

2018. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Te egy Margot Robbie-t akarsz?


WOW


Elallt a szavam. Ki is vagy te? Mit tudsz egy ilyen nonek nyujtani?


Uristen, hogy ezek a mai fiucskak mennyire el vannak tajolva.


Most ertettem meg, hogy mi ez a sok kerdes, hogy " a nok keresztulneznek rajtam"

Mert total el vagytok varazsolva kis isten ajandekai!!


Azt a curva!

2018. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!