Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is féltek a lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltek a lányoktól felnőtt létetekre? Több lenn

Figyelt kérdés
Már 30 vagyok, de most sem merek kezdeményezni lányoknál. Ha látom messziről hogy lányok jönnek (főleg a szépek) akkor gyors előveszem a telefont és ugy csinálok mintha telefonálnék vkivel XD. Így nem kell szólni semmit, szemem se kell lesütni, max köszönök, aztán megyek tovább. Azért csinálom ezt, mert ha lányokkal találkozok, megfagy bennem a szó, és csak állok és bámulok. Aztán persze kinevetnek, aztán én meg megszégyenülve kullogok a helyszínről...

2018. okt. 27. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
30 felé azért ezt már valahogy le kell vetkőzni ezt a gátlást. Gondolj arra hogy ők ugyanolyan emberek mint te, semmivel sem többek vagy kevesebbek, és lehet hogy van köztük olyan (szép lány) aki ugyanígy zavarban van mint te. Egy biztos, így nehéz lesz összejönnöd nővel.
2018. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk én se vagyok az a bátor, de nem félek a lányoktól. 30 vagy, nem kell fosni tőlük, nem harapnak.

Nekem max csak rossz kedvem lesz, mert tudom, hogy a szebbeknél nem sok esélyem lenne, de még az egyszerűbbeknél sem. Már mint a kevésbé szép lányoknál.

Magyarán átlagosaknál.

2018. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Én egy cuki, belevaló barátnőt kívánok,a lehető leggyorsabban neked, aki karakán módra fogja helyre billenteni a kibillent önbizalmad:D
2018. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell ráköszönni idegenekre.
2018. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Azért érzed, mert mindegyikre rá akarsz hajtani. Ha elengeded a dolgot, egyszerűen le fogod 5zarni, hogy ilyen szempontból mit gondolnak rólad.
2018. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
WTF 😂
2018. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
mert hulye vagy
2018. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Fél a nyavalya. 🙂
2018. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
én úgy általában véve félek minden embertől (szociális fóbia), szóval örülj neki, hogy neked csak nőiszonyod van!
2018. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Én a pókoktól is félek! :D

42f.

2018. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!