Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyobb esélyem lenne barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb esélyem lenne barátnőt találni úgy, hogy olyan pasi lennék akivel "ki lehet menni külföldre"?

Figyelt kérdés
Rengeteg csajnak ilyen nagyon alulfizetett munkája van, pl. ruhabolti eladó, mosogató, takarító vagy eladó, ami Budapesten is ilyen nettó 100-150 ezer forint körül mozog, annak függvényében hogy diákmunka-e. A társkeresőkön sok csajnak ki van ezzel a töke, ezért keresnek olyan sokan külföldi pasit, nem csak kalandra, hanem abban reménykednek, hogy kiviszik innen őket. De olyat is láttam már, hogy a bemutatkozó szövegében kiírta a csaj, vagy utalt rá, hogy ő olyan társat keres aki mobilis, és lehet vele tervezni akár külföldön is. Ha én is ilyen pasinak hirdetném magam, aki majd "kiviszi" a csóri csajokat innen, akkor lehet nagyobb eséllyel jönne össze a barátnő szerzés?
2018. okt. 30. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne “kivinni” őket? Nincs 2 lábuk, hogy maguktól menjenek? Vagy azt hiszek a nők olyan életképtelenek, hogy nem tudnak maguktól intézkedni? Tudod, nem minden csaj 8 általánost végzett bolti eladó, csak lehet te is pont ilyen nulla vagy, így csak ők jutnak neked.


Én nem vagyok csóró csaj, hamarosan diplomázok, nem azért keresek mobilis pasit, mert egyedül ne tudnék kimenni külföldre, hanem azért, mert mindenképp ki akarok költözni és így értelemszerűen nem jövök össze itthon olyan pasival, aki maradni akar. Mert akkor nem lenne közös jövőnk. Vagy olyannal jövök össze, aki kiköltözne velem, vagy kiköltözök és majd ott keresek valakit.

2018. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne agyalj ezen. tudod miért? mert a nő összejön veled kimegy az ottani első pasival meg lelép. Én is külföldön nyomom 4 éve napi szinten ezt látom és 90 százalékban a magyar nőktől..


mi pasik vagyunk, sajnos nem tudjuk irányítani ezeket a dolgokat, a nők irányítják mind a párkapcsolatot mind a szexet, hiába akarsz te bármit ha ők nem... és mondd hogy nincs igazam.


teremtsd meg a magad jövőjét élj úgy mint egy király, ha jön a nő akkor jön ha nem akkor nem. Én is így vagyok. Csináltam egy fogadalmat is , miszerint ha nem érzem jól magam 30 évesen abbahagyom a játékot. Jelenleg 27 vagyok az óra ketyeg...

2018. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!