Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyának mondott nem kelendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának mondott nem kelendő férfiak ti is a nagyon csinos vékony lányoknál szoktatok próbálkozni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én, olyan átlagos vagyok, de nem, mivel nekem csak a teltebb nők jönnek be. Akire azt mondják, van mit fogni rajta. Igy nálam a vékony nők eleve kilőve.
2018. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2018. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen náluk próbálkoztam! Ha egyszer ők tetszenek nincs mese! De mivel én nekik csak hányingert okozok legfeljebb ha rám kell nézni így egyedül döglök meg! Már egész jól sikerült elfogadni! :)
2018. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen.


Általában az összes barátnőm ilyen típusú lány volt.

2018. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen nőnél nem próbálkozom.
2018. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, lehet átlagos alkatú is. Vagy ha kövér, akkor legalább a pofija valahogy rendben legyen. (A kövér csajoknál is van olyan arcú, hogy látod szép lenne, ha lefogyna, de olyan is, hogy látod rajta hogy vékonyan is csúnya lenne.)


Amúgy csúnya vagyok mondjuk, de szerencsére mióta meglett a diplomám jól keresek és valamennyire csajozni, jó dumákat nyomni is megtanultam és azóta tudok találni csajt, ha nem is csinos vékonyakat, de mondom legalább átlagos arcú-átlagos alkatút, vagy duci-helyes pofijút. Jobb a semminél.


[link]

Itt olyan 35-40%-os testzsírú nő

2018. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Eleve a bögyös-faros nőket kedvelem, másrészt meg a feltűnően csinos csajokat elkerülöm, és olyan nőkkel próbálkozom, ahol valami esélyt is látok.
2018. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sdenkinél sem próbálkozom:(.
2018. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítólag nem vagyok csunya.Bár én annak tartom magam. Nem is próbálkozok sehol nem tudom hogyan kell. Na meg nem hiszem hogy lenne sikerem.
2020. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!