Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kezdeményezem a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezdeményezem a lányoknál akkor szűzen és egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok maradva a lányok és a párkapcsolat terén. Egy csókot, egy ölelést sem tudok felmutatni pedig már a húszas éveimben járok. Félénk, gátlásos, szorongó fiú vagyok amit a környezetem nem tud megérteni. Szerintük nem nézek ki rosszul az Ő elmondásuk szerint. Régen sem voltam a lányok kedvence és sokszor nevetség tárgya is voltam ha éppen nem néztek levegőnek. De ahogyan észrevettem a mai napig sem változott semmi sem. Sokszor kaptam olyan megjegyzéseket, hogy bu,zi vagyok mert engem sohasem láttak egyetlen egy lánnyal sem beszélgetni. Akik nekem szimpatikusak voltak ők emberszámba sem vettek (nem a plázacicákra vágytam sohasem hanem egy rendes, normális lányra). Azzal nyugtatom magamat, hogy ha valakit úgyis érdeklek akkor majd kezdeményezni fog. Bár egy huszonéves tapasztalatlan szerintem senkinek sem kell majd így ez is esélytelen.


Nagyon rossz a felfogásom és a mentalitásom?



2018. nov. 11. 16:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rossz a felfogasod, mert a nok is ugy vannak nevelve, hogy az a ferfi aki tenyleg erdeklodik, az kezdemenyez=te nem kezdemenyezel vagyis nem erdeklodsz.
2018. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Lehet akár mekkora egyenlőség manapság, de igenis egy férfi kezdeményezzen először, ez az ő "dolga". Lehet várni a csodára, hogy majd egyszer odalép hozzád a lány aki tetszik, de erre igen kevés esély van.

De most őszintén...tegyük fel hogy kezdeményezne nálad valaki, attól miért lenne jobb? Szerintem akkor se tudnál a helyzettel mit kezdeni, mert semmi önbizalmad nincs. Szóval elsőre ezt kéne helyrerakni. Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz és jó vagy benne vagy próbáld ki magad valami újban, a sport remek megoldás erre a problémára is szerintem.

2018. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyetértek az előző hozzászólóval! Várod, hogy a sült galamb a szádba röpüljön? Meg kell dolgozni egy kapcsolatért, és igenis a fiúk - férfiak dolga a kezdeményezés! Ki kell mutatni, hogy érdeklődsz valaki iránt. Lehet, hogy lesznek visszautasítások vagy negatív visszajelzések, de a nagy számok törvénye alapján sok próbálkozásból lesz siker is! És igenis, mindenki tetszhet valakinek, lehetsz vonzó akkor is, ha félénk vagy, sőt, lehet, hogy éppen ez tesz vonzóvá! Sok sikert és kitartást!
2018. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok semmitől nem nő az önbizalmam.
2018. nov. 11. 16:54
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Értelek, hogy miről beszélsz, de muszáj elszántnak lenned. Ha igazán szeretnél valamit, össze kell szedned minden bátorságodat, és lépni kell. Lesz kudarc l, 2, 15, és majd a 16. sikerül. Nem szabad feladni és csüggedni.
2018. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Petra plázacicának képzeli magát? Mikor fejezi be az itteni hulyeségeit
2018. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#: Sajnos a sok kudarc csak a maradék önbizalmamat venné el.


#6: Nem értem amit írtál. Ez hogy jön a kérdéshez?

2018. nov. 11. 17:15
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor önbizalom nélkül kell folytatni, mert máshogy nem megy. Gyanítom, hogy varázsolni nem tudsz, tehát csak ez az egy módja van, hogy nem szabad feladni akkor sem, ha teljesen kilátástalan a helyzet.
2018. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

Lehet nem te vagy Petra?

155cm magas

Kicsit duci

És nagyon naív

2018. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Petra. 😑
2018. nov. 11. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!