Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni felhasználók szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni felhasználók szerint csak a legjobb férfiaknak lehet barátnője akkor hogy lehet az hogy mégis csomó esküvő van manapság?

Figyelt kérdés

Csak nézek mikor feljövök ide hogy miket írnak hogy a nők tényleg csak a tökéletes férfinek van esélye. Ha kis hiba van már nem a nőknek. Pl szüleinél lakik, alacsony, elhízott, félénk, csóró stb.

Szerintem ha ez igaz lenne nem lenne ennyi esküvő ugyanis ahol dolgozok önkormányzatnál is csomó esküvő van nem győzzük intézni szinte minden hétvége foglalt.... Most vagy ennyire tökéletesek a férfiak vagy az itteni felhasználók állításai sántítanak..


2018. nov. 13. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem állít itt ilyet. Sőt, inkább azt hangsúlyozzák, hogy mindenki találhat hozzá illő társat. Én is így gondolom. Itt csak azt hangoztatják, hogy ha valaki egyszerre alacsony, csúnya, kövér, csóró, félénk és a szüleinél él, akkor kisebb az esélye, hogy neki megfelő partnert talál. Tehát egy bizonyos rétegből feleslegesen is válogatna, mert a hasonló a hasonlót vonzza. Aki kövér, annak nagyobb sikere van a kövéreknél, a csóróknak a csóróknál, a szépnek a szépeknél stb.
2018. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony egy nagy rejtélye az emberisegnek. Evek óta kutatom ezt a problémát, és nem lelem a megoldast.
2018. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Inkàbb arra céloznak,hogy minőségi párt nem fog találni magànak.

Nem vonzó,nem szexi,elhìzott nője lehet bárkinek,hiszen azok se igen kellenek a sikeresebb,komolyabb férfinek nem kellenek.

Itt erre gondolnak,csak ezt nem ìrjàk,hogy nekik a vonzò,csinos,azonnal feláll rá a f_szom,az àgyban egy vadmacska tìpusù igènyes nőkre.

Na azokhoz tenni is kell minden téren.

2018. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ezt azok mondják, akik meg sem próbálnak párt találni, hanem előre eldöntik, hogy ez van.

Depressziósak, életképtelenek, akiknek ezt egyszerűbb elfogadni, mint felállni és tenni valamit az ügy érdekében.

De természetesen a valóság nem ez szerencsére.

2018. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

A #3-as jól mondja. Egy ronda elhízott nő nem kihívás. A "barátnő" és "feleség" kategória az igényes, szexi, értelmes nőkre vonatkozik. Az is tény, hogy sok férfi inkább bevállal egy "X" lábú, hordó testű, lapát arcú lányt, csak ne maradjon egyedül.


Az esküvő sem reprezántál az ég világon semmit, hány olyan pár megy bele a házasságba, ahol az egyik fél csak testben van ott(finoman szólva). Hány olyan házasság van, ahol mint mentőövet használják, hogy hátha ez majd megoldja azt, amit nem lehet. Hány férfi megy bele egy házasságba úgy, hogy már unalmas a nő, de jobb nincs, majd lesz valami. Hány nő tart szeretőt, mennyi férj jár hivatásoshoz.


Na kérem, ezeknél a pontoknál jön be a "minőség" kérdése. Azzal takarózni, hogy egy ronda nő is lehet szuper belsővel megáldva...na ja... hogyne, csak ne kelljen ránézni. Vagy pedig házvezetőnek jó lesz. A nők ezt egyszerűbben kezelik, mert ha a férfi nem tetszik, akkor ott a pont, le is van zárva.

2018. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak nekik lehet, de a környezetemben azt vettem észre, hogy az ilyen férfiak teljesen el vannak nyomva a feleségeik által, és megalázkodnak, minden nap azért dolgoznak, hogy a feleségük mellettük maradjon, tehát nincs egyenjogúság. Igazából a férfinak egy kiváltság az, hogy felesége lehet, amiért meg kell dolgoznia. A feleségeik pedig ezt szépen ki is használják, mert tudják, hogy a férfi úgyse fog szakítani. Ez nem az én véleményem. Csak ezt látom, ezt tapasztalom a környezetemben.
2018. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd már meg a házasodók hány évesek. Úgy tudom az átlag a férfiaknál 32, a nőknél 29, csak az első házasságkötésükben. (Tehát az átlag még magasabb, mert sokan többedjére házasodnak.)


Itt pedig főleg fiatal, 30 alatti férfiak sírnak, akik nem találtak maguknak valakit.

2018. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#6-os! Erről beszéltem én is. A környezetemben élő 30-40 éves egyedülálló férfiak többsége családot akarna, terveik vannak, van egy kis megtakarításuk, dolgoznak (nem, nem közmunkán). Ezzel szemben az ugyancsak 30-40 közötti női ismerőseim többsége nem akar férjhez menni, nem akar gyereket. Viszont utazni, kirándulni, szórakozni, kondizni, jógázni, kutyát futtatni stb. azt igen. Náluk egy kapcsolat leginkább a hétvégi izgalmas kikapcsolódásban merül ki egy külsőre és "belsőre" vonzó férfival. Na igen, és már itt el is ment a hajó. Nem voltam rest, megkérdeztem tőlük milyen az ideáljuk. Hát apááám. Mondtam is a férfi ismerőseimnek hogy vagy felkötik a gatyájukat, vagy hagyjanak fel az álmodozással. Valójában pont ezt a tendenciát láthatja mindenki, aki kicsit benéz a felszín alá.


Szerintem ma már totál nevetségez az, ha egy férfi főz, takarít, segít.

Miért mondom ezt? Ugyanis erről is kaptam némi felvilágosítást a kolléganőmtől: előre leszögezem, hogy átlagos külsővel rendelkezik, átlagos fizetéssel, és a szüleinél lakik 31 évesen. Szóval, ő nem fog mosni, főzni, a férfitől sem várja ezt el. A megoldás a bejárónő. A pofám leszakad! Mert hogy azt az időt eltölthetik kettesben, izgalmas programmal is. Nekem itt filmszakadás volt.


... és akkor a vízcsapból is az folyik, hogy a férfiak 80%-a használhatatlan, szürke, hétköznapi lúzer. Persze ha valaki ezt a nőkre mondaná, egyből jön a válasz, hogy tuti hogy ennek a 80%-nak nem tetszik az, amikor egy nő erős, határozott és céltudatos. Hát ja, csak az a baj, hogy ezek maszkulin tulajdonságok, és ha ezek hiányoznak egy kapcsolatból, akkor kénytelen az a "80%" férfi pótolni azzal, hogy női tulajdonságokat esznek fel, ami persze taszító.


Pont ezért van az, hogy a férfiak többségének ugyan van kapcsolata, de ha őszinték lennének magukkal csak egyszer az életben, akkor bevallanának azt, hogy félnek az egyedülléttől és megalkuvókká váltak. Ezt lehet csinálni egy darabig, de a végén a legaranyosabb, legcukibb férfi is ki fog kacsintani. A "megcsalás" is 99%-ban a nő szégyene. Lehet lepontozni! Két dolog van itt is. Egy, nem tudja megteremteni az otthon vagy a kapcsolat melegét. Kettő, az ő döntése az, hogy milyen férfi mellet van. Amúgy ebből is látszik, hogy a mai kapcsolatok többsége csak menekülés a magány elől, hátha lesz szex, de belül érzi az ember azt, hogy nem jó az egész. Ilyenkor meg félrelépnek a párocskák.

2018. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bárkinek lehet barstnője ! Az már más tészta hogy milyen ? 😂 Ott a gond hogy a Józsi a pörköltszaftos tríkóban azt hiszi neki is jut egy modell alkatú csaj! Mikor ráébred hogy nem ! Utána jön a síránkozás de még ekkor se keress egy magához való duci - igénytelen nőt és ezért egyedül marokmarcsázhat örökre .
2018. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!