Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak agyára ment az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak agyára ment az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés

Komolyan ez már nagyon durva.... Az egy dolog hogy ész nélkül mindenkire írnak. De épp ma láttam facen egy társkereső hirdetést ahol egy reklám nő arc van. A hirdetés alá van kommentálva hogy szia tetszel van kedved ismerkedni?..... 😁😁


De itt is jó pár olyan felhasználó van aki izomból írja ide a leveleket sokszor úgy hogy a neme sem derül ki egyértelműen.


2018. nov. 13. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azok akik ennyire "benézik" a hirdetést, nagyon kis buták lehetnek. Szerintem ezzel kár foglalkozni. Aki ennyire nem érti a világot, azzal folyton csak attrocitás történhet. Nem lehet könnyű... :D :(
2018. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Egy régi mém jut eszembe: [link]
2018. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Uuuhh ismerős. Mi tuning oldalakat szoltunk nézegetni a párommal, és ott röhögünk azokon, akik a (nyilvánvalóan külföldi modell) csajok fotóihoz írogatják, hogy "ismi?" :DD

Unfield csinált is ilyenekről egy videósorozatot, imádtuk :D

Nem tudom, mit kell ehhez érezni :D

2018. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Ja én is láttam nagyon mókás :)


Amúgy a nők agyára is menne ha felcseréltek lennének a szerepek. De ezt egy nő sosem fogja megérteni hogy milyen.


Persze aki egy ilyen hirdetés alá kommentel csak simán idióta :D

2018. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Rengeteg a lehetőség a fizetős weboldalakon a vip-gold-prémium tagságra, amivel a rengeteg lehetőséget ígérik nekik. Minél nagyobb a lehetőség, annál kisebb a nők értéke a férfiak szemében
2018. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Az még hagyján, a helyesírásuk katasztrofális ezeknél a posztoknál. Jókat röhögök a kanos idiótákon. 😂
2018. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A híres női empátia. Hogy röhögnek a férfiak szexuális nyomorán ezek a gonosz majmok.
2018. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

#7

Én speciel az emberi butaságon röhögök, nemre való tekintet nélkül. Laposföldes, horoszkóphívő csakragyógyító nőkön ugyanolyan jóízűt nevetek, mint az ilyen pasikon, nyugi. :)

2018. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4%
Csak a legönteltebb görények írják az én-t nagy é-vel.
2018. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért kéne empátiát éreznem egy krumplit is megb--szó ember iránt, aki ennyire nem tud magán uralkodni és nyilvánosan leégeti magát.


De tessék, sajnálkozz szegény embereken:

[link]

2018. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!