Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai napon feladtam a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai napon feladtam a társkeresést.28 éves pécsi férfi vagyok, és nem találok egy normális lányt magam mellé. Sosem volt még párkapcsolatom, pedig állítólag nem vagyok borzasztó kinézetű. Tényleg nincs kitörés?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

dehogy adtad fel, csak taktikát váltottál


de a szerencsétlen lúzer szerep nem annyira vonzó a csajoknál

2018. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Először is hagyd békén a foglalt nőt, hogy nyitottabb legyél mások felé.
2018. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Az indexen majd holnap ez lesz cimlapon, nem az orosz haboru. Annyira erdekfeszito es kozerdeku, mindenki ezt fogja olvasni.

Sajnalni fognak, es a nok csak ugy rohanni fognak hozzad.

Mert gondolom...ez volt a cel. Rinya utani megvaltas.

2018. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Ne keress nőt , igyál.. Menny le kocsmákba ott sok értelmiségű fiatal van .
2018. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez azért furcsa nekem, mert állítólag a 40-es, elvált férfiak is találnak maguknak fiatal nőt, nem érik be a szintén elvált, 30-as nővel, akkor hogyhogy a fiatal férfiak nem találnak maguknak?
2018. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Kedves utolsó. Azért mert nem dolgoznak, és így nehéz elhívni randira egy lányt , vagy anyutól kérni 1000 forintot amiből veszel egy 7 decis bort meg egy kólát.. :D
2018. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Célravezetőbb lett volna kérdés kiírása helyett a homlokodra ragasztani egy "kisstílű wannabe manipulátor" címkét.
2018. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Melyik postán adtad fel?
2018. nov. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Van egy 30 éves ismerősöm: dolgozik, évek óta. Napról napra csinálja a munkáját. Még sincs barátnője.

Nem egy rossz ember, csak nem épp egy helyes pasi.

Ő mer ismerkedni, bulizik is, nem olyan antiszoci mint én, de még se talál magának.

Mesélte, hogy legutóbb is oda ment volna egy lányhoz, mondta neki a csaj: "húzzál már el innen te ocsmányság". Szóval a munka sem teljes megváltás, hogy valaki számára legyen barátnő.

2018. nov. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Tudod hany hazassagban elnek maganyosan az emberek? Megdobbennel. Van egy rokonom, aki meg venlanykent elte le az egesz eletet. Neha irigylem. O is maganyos, de legalabb szabad. Neki nem kell naponta idegbajt kapnia a parja altal szetkupizott lakasban, nem talal olajos furofejeket a mosott ruhakra teve, nem kell tobb ezres fehernemuket kidobnia amiatt, mert egy idiotava valo ferj szamara nincs kulonbseg egy polc, meg egy ruhatarto kosar kozott, hisz mind a ketto taroloeszkoz... stb. Nem kell masodallasban gurcolnod ejjel-nappal azert, hogy a nejed miatt felvett bankkolcsont torleszd, mikozben o mosolyogva probalgatja az uj rucijat a tukor elott, aztan lebac, mert pokroc modon nem bokoltal eleget neki.

A vilagon annyi csodaszep dolog van. Ne amiatt keseregj, ami hianyzik, orulj annak, amid van. :)

2018. nov. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!