Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én arcom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én arcom egyáltalán nem szimmetrikus. Ezért nem tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%

Mire gondolsz nem szimmetrikus alatt? :) Tudsz képet küldeni privátban?

Diszkréció adott.


F/23

2018. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
kepet nekem is kuldhetsz. ebbol nem lehet megmondani.
2018. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mutass képet, mert így lehetetlen elképzelni azt az arcot!
2018. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
Döbbenetes, hogy ti nők min kiakadtok. Lefogadom, hogy egy szép nő vagy, akinek normál esetben önbizalomtól telve kéne élnie, ehelyett a tükör előtt kétkedve méregeti magát minden nap...
2018. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Butaság amit kérdezel.

Általában az emberen nem sok minden szimmetrikus.

Úgyhogy ne aggódj emiatt. Ez nem fog "nemtetszést" kiváltani!

Mellesleg kép nélkül igen nehéz ezt megmondani, így csak hallgass arra, amit mondtam.

2018. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém se az, és szerintem emiatt nem tetszem a nőknek. :D Amikor a telefon előlapi kamerájával nézem magam, akkor nagyon durván létszik, hogy mennyire aszimmetrikus az arcom, ami persze nem látszik annyira, amikor tükörbe nézek, mert már hozzászoktam a látványhoz, és az agyam korrigálja a különbséget.
2018. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Dexter, legalább te érted, miről beszélek. A kamera nagyon kihozza, ezért sem küldök képet senkinek.:)
2018. nov. 28. 17:54
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Két lehetőséget látok. Vagy egy bányarém vagy, vagy pedig elviselhetetlen személyiséged van. Úgy tűnik hogy az elsőt már kezded beismerni magadnak.
2018. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki érti kérdező, hogy miről beszélsz. Amit felhoztak példának az a legrosszabb példa, ugyanis az előlapi kamerában egy nagylátószögű lencse van legtöbbször, hogy közelről is beleférj a "kép"be.

Ezáltal torzítottan látod azt, amit a valóságban a saját szemeiddel látnál.


Nekem sem szimmetrikus az arcom, ha komolyan gondoltad a kérdést, akkor önbizalomhiányban szenvedsz. Kiábrándítalak, senkinek nem szimmetrikus az arca. Vannak majdnem szimmetrikus dolgok az emberen ettől függetlenül.


Én sem tartom magamat feltétlenül "szépnek" és vannak hiányosságaim, de ez vagyok én. Így tetszem másoknak (már akinek tetszem).


És nekem is így tetszenek mások, nem szeretem ha valami "tökéletes". Egy kisebb szépséghibát is vonzónak tudok találni, ha olyan emberről van szó.

Nem kell senkinek elásnia magát ezek miatt. Neked sem.

2018. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Dexter, legalább te érted, miről beszélek. A kamera nagyon kihozza, ezért sem küldök képet senkinek.:)"


A kamera nem hozza ki jobban, mint amilyen valójában, csak mi érzékeljük úgy, mert a szemünk máshoz van szokva. Igazából az az illúzió, amit a tükörben látunk, és az a kegyetlen valóság, amit a kamera képernyőjén látunk. Mások is úgy látnak minket, ahogy mi látjuk magunkat a képernyőn.

2018. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!