Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelöljem ismerősnek facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem ismerősnek facebookon?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy szimpatikus sráccal egy rendezvényen. Sokat figyeltük egymást, de nem beszéltünk. Sok a közös ismerősünk, és érdeklődési körünk. Szerintetek bejelöljem facebookon?
2018. nov. 28. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire vársz?
2018. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

:D És ez hogy kapcsolódik a Felnőtt párkapcsolat kategóriához?

A tinikategória lejjebb található.

2018. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vesztenivalód nincs. Hasonló módon ismerkedtem meg párommal, bár én benéztem, mert nem ő volt az az illető, akit kerestem, csak profilkép és 10+ közös ismerős alapján lehetett volna.

Te legalább biztos vagy abban, hogy ő az :D

2018. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor NE! Mert csak elsikkadsz a többi között.
2018. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Ez csak akkor van így, ha férfi jelöl be nőt, de most fordított a helyzet.

2018. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen és ha mersz, írj is neki.
2018. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megtörtént és minden ok, nem ment tőle a falnak, elkezdtünk beszélgetni! Köszönöm a válaszokat! :D
2018. nov. 28. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

#7

Persze, hogy nem ment, mivel a férfiakat nem jelöli be boldog boldogtalan, ahogy a nőket. Szerintem még örül is neki.

2018. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Ebből jó nagy ba...rátság lesz. 🤣👍
2018. nov. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!