Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Ti észreveszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti észreveszitek azokat a srácokat, akik nem csajoznak?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel egy állandóbb jellegű közösségbe vagytok, és van ott olyan fiatalabb férfi, aki nem csajozik, nem flörtöl, nem bulizik az feltűnik nektek?

Ha mondjuk nektek bejön, de úgy jön le, hogy eléggé magának való, csendes akkor még felkeltheti az érdeklődéseteket vagy ezzel már automatikusan kiesik a képből?



2018. nov. 30. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól nézz ki akkor ez nem lenne kizáró ok.
2018. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de előfordul.
2018. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, hogy csendes vagy nagydumás, csak legyen valami, ami megfog benne, tudomisén, szép a szeme, szexi a szája vagy bármi, ami elindít valamit a lányban.
2018. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
A csendes férfiak nem kellenek a nőknek, legfeljebb akkor, ha nagyon jól néznek ki.
2018. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Csomóan felháborodva mondják, hogy "mert a csendes srácok bezzeg nem kellenek a lányoknak, nőknek".... Hát most nem azért, de mégis mi a franc fogjon meg bennük? Azzal nincsen semmi baj, ha valaki egy csendesebb, visszafogottabb vagy akár félénkebb személyiség, sőt ennek egyáltalán nem is kell hátránynak lennie. Ettől még lehet valaki jófej, kedves, értelmes, vicces, érdeklődő stb., egyszóval lehet szimpatikus a személyisége. Nekem akár még kifejezetten tetszik is, mert számomra ez vonzóbb, mint mikor valaki túl harsány vagy magamutogató. Viszont, ez mind csak akkor derül ki, ha tesz vagy mond is valamit az illető. Ha valakit abszolút nem ismerek, egy betűt nem szólt még hozzám, nem jön oda, nem mond semmit és nem is csinál semmit csak pl. ül egy helyben szótlanul, akkor mégis mi az aminek fel kellene keltenie az érdeklődésemet? A külső az egyetlen dolog, mert azt így is látom és el tudom dönteni, hogy tetszik-e vagy sem, de persze ebből majd azt fogják levonni, hogy felszínes vagyok.... Nem, nem vagyok az, de összesen ennyit lehet megállapítani egy ilyen szituációból. Ha legalább látom, hogy él, tud beszélni, vannak gondolatai stb., akkor az már egy kiindulópont és lehet, hogy félénk vagy izgul vagy mit tudjam én, mikor megszólít, de legalább történik valami. Persze, az is feltűnik, hogy csendes, nem csajozik, nem flörtöl stb., hanem mondjuk csak bámul maga elé, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.
2018. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!