Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Lányok) Hogyha sokadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok) Hogyha sokadik randi után rájössz, hogy mégis exed kell neked annak milyen okai vannak?

Figyelt kérdés

Az illető nem elég jó, úgy érzed jobbat érdemelsz?


Főként olyanok válasza érdekel, akik tapasztalatból írnak



2018. dec. 12. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg az exxel nem volt túl nagy probléma, csak pl. belekényelmesedett a viszonyba, idővel nem tette oda magát, nem becsülte meg a csajt, nem udvarolt, ezért a csaj hiányolta a szeretetet, törődést, így szakítás lett a vége.

Ilyenkor egy új pasi gyakran kerül szembe az ex-mércével, és ha nem tudja űberelni annak a kapcsolatnak a legboldogabb időszakát (amire sok esély van, hisz ők még nincsenek összecsiszolódva, és a csaj ilyenkor még érzelmileg gyakran kötődik a régi kapcsolathoz), akkor merül fel először a gondolat, hogy mi van, ha megváltozott, ha belátta, ha megbánta? És ha az ex erre utal is, akkor szokott jönni a második esély.


De persze olyan is van, aki annyira szerelmes az exbe, hogy egy nagyobb gondot is elnéz inkább, mert a kémia minden racionális gondolatot felülír. Ilyenkor a szakítóok csak ideiglenesen tudta bekeményíteni a szívét, amit utána a szakítás, egyedüllét, az ex hiánya megfacsargatott.

2018. dec. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet a probléma, hogy a lány (de igazából mindegy, srácokra is igaz ez) nem hozta meg a döntést magában, hogy az ex ex is marad, nem szakította meg a kapcsolatot és nem zárta le magában a dolgokat.

Ïgy a randipartnere nem tiszta lappal indul, hanem sajnos még ott van a szívben a régi partner. Ez pedig senkinek sem jó.

2018. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez van most. Nagyon szerelmes voltam/vagyok az exembe. Amíg együtt voltunk, addig is próbálkoztak férfiak, volt köztük szimpi és aranyos is, de senkivel nem kezdtem. De ha egyedül lettem volna, kezdtem volna, mert minden szempontból vonzó volt. És aztán szakítottunk a barátommal. Mivel folyamatosan írt a másik, taliztunk. Minden rendben volt vele. De nem hevertem ki az előzőt. Egy jóbarátom mondta, hogy összetört szívet nem lehet odaajándékozni. Ez így van. Bármennyire is szuper lenne az új, és bármennyire is nincs most senkim, még az ex a szívemben van, sajnos. Úgyhogy nem azon múlik, hogy te elég jó vagy-e vagy sem.
2018. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!