Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek az emberek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek az emberek az érzéseiktől? Miért gondolkodnak három lépéssel előre?

Figyelt kérdés

Megtelt a hócipőm azzal, hogy mindenki olyan szinten fél a sérülésektől, hogy inkább megfosztja magát attól, amit valójában szeretne. A túlagyalás, a túl előre gondolkodás a jelen, a pillanat, és sok ígéretes kapcsolat halála.


Egyetértetek?



2018. dec. 15. 12:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerencsére ez nem mindenkire igaz.
2018. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem túl pontos a kérdésed de ha jól értelmezem akkor ezt embere válogatja.Én pl.sokat agyalok dolgokon van hogy egész délelőtt egy konkrét dolog jár a fejemben.A feleségem pont az ellenkezője .Ha csak felszínesen nagyjából beszélünk meg valamit akkor is le tudja zárni a témát magában
2018. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szeretnék már nagyon egy barátnőt, de hosszú éveken csak a kudarc lett belőle, mindig a külsőm volt a gond, pedig magas vagyok nem kigyúrt olyan átlagos kicsit testesebb de egyáltalán nem a dagadt kategória, pedig ez tapasztalatom alapján sok lánynak tetszik de hát én valamiért még se! Igazából csak beláttam ami nem megy azt kár erőltetni, így próbálom egyedül is megtalálni a boldogságot ennyi! :) 23/f
2018. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Franc se tudja, enyire nem gondolkodom előre
2018. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Biztos embere válogatja, meg nyilván kicsit általánosítottam, de ez a jelenség gyakori sajnos. Akinek nincs párja, általában szeretne, aztán ha talál valakit, akivel klappolnak a dolgok, megijed a lehetőségtől. Ez valami mélyen gyökerező vesztes mentalitás lehet
2018. dec. 15. 12:49
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Rám tökéletesen igaz amit írsz, bár talán annyi különbséggel, hogy én nem szándékosan fosztom meg magam attól amit szeretnék, csak szimplán elrontom. Egyetértek veled annak ellenére, hogy én mentálisan roncs vagyok.
2018. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos hogy félnek és emiatt nem mernek lépni. Mindenki tudja mérlegelni kire érdemes időt pazarolni. Van olyan akiről rögtön kiderül, hogy messziről kerülni kell. Inkább ilyen rizikós lábon álló kapcsolatot el sem szabad kezdeni, hiába szép nő és jóképű valaki, ha együttélésre alkalmatlan.
2018. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Egyet értek. Gondolom arra gondolsz, mikor jól működnek a dolgok, aztán mikor komolyabbra is lehetne fordítani, a másik egy mesterséges gátat képez és bezárkózik, hogy ne kelljen veled meglépnie azt, amit korábban már meglépett mással, csak nem jött ki jól belőle. Te hiába nem tettél semmit, hogy bizalmatlan legyen feléd, pont, hogy ellenkezőleg, de ettől megtorpan, visszafejlődik, majd szétrohad a kapcsolat, erőfeszítéseid mértékétől függetlenül.

Igen szar, tehetetlen és kétségbeejtő érzés és elég méltánytalan is. :/

32/f

2018. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert szerettem valakit, de a körülmények szétválasztottak minket. Ennél durvább mélyponton soha nem voltam (és ugyan majd fél éve vége, de nem tudtam túltenni magam rajta), többször próbáltam öngyilkos is lenni. Ez előtte soha nem fordult elő. Nekem nem fér bele hogy valamit ami ilyesmivel járhat, újrapróbáljam. Inkább akkor bezáródok! (34/F)
2018. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nekem is elegem van már ebből. Állandóan olyan szinten sérült nőkkel futok össze. Saját maguk sem tudják h miért viselkednek így. Hiába próbáltam segíteni is, nem tudják fogadni. Félnek szembe nézni talán a.dolgaikkal. addig.Meg.Nem.zárják le a múltat. Ahelyett h élnének egoznak és állandóan taktikáznak neh megsérüljenek.


27f

2018. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!