Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért fontos a párkesresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért fontos a párkesresésben ennyire az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem, miért számít manapság ez? Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Oké,tudom, ma később házasodunk, de ez nem teljesen magyarázza miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. (31/F)

2018. dec. 26. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
51%

Ez a természetes szelekció! Amelyik pasi 30 körül nem tud egy anyagi biztonságot nyújtani az csaladalapitasra sem alkalmas. Azaz selejt és nem lesz normal élete .


Ez szomorú de igaz .


L

2018. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
65%

Mert ez jelkepezi kb, h genetikailag nem vagy hulladek. Kitarto, onbizalommal teli, intelligens, ilyesmi.

Ma ez jelenti azt, h a barlanghoz hozza a mammutot.

Ez igy van jol.

Nezd meg milyen emberek csorok...es nekik milyen csajuk van~v nincs. Meg a masik oldalt :D

2018. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
92%
Ma? A kommunista időket leszámítva(amikor mindenki egyformán csóró volt) a történelem során mindig is a pénz határozta meg a házasságokat. Sokkal inkább, mint manapság.
2018. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg elég szomorú, ha egyes nőknek nem számít a párjuk anyagi helyzete, mert ez azt jelenti, hogy nem érdekli őket a gyerekeik jövője. Szerinted ők jó anyajelöltek? Nem éppen.
2018. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút nem értek azzal egyet, hogy mindent közösen kell felépíteni. Szerintem a legnagyobb baromság a saját életedet valaki másnak a kezeibe helyezni. Ki tudja meddig fog a kapcsolat tartani... ha önállóan nem tudod megállni a helyed akkor semmit nem fog elérni egész életedben. Egy felnőtt ember igen is kapcsolattól függetlenül érje el a céljait és teremtse meg az egzisztenciáját. És nem, nem azért, mert úgy könnyebb csajozni/pasizni. Hanem mert felnőtt emberek vagyunk, az élethez pénz kell. Attól függetlenül, hogy jól keresek nem jönnék össze olyannal, aki semmit nem tud felmutatni. Számomra fontos, hogy valaki életrevaló legyen, képes legyen eltartani magát. A kapcsolat nem arra való, hogy anyagilag egymáson felkapaszkodjunk.
2018. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
80%

Mert akkor még tervezhetőbb volt az élet, legalább is aki akkor volt ott, hogy házasodik, az ebben nőtt fel. Az én szüleim is összedugták a fejüket, hogy ennyi munkával 3 év alatt megvan az önrész, arra egy évvel kész a ház, aztán rá 10 évvel kifut a hitel és az úgy is volt. Most nehezebb ennyire előre számolni, meg próbál mindenki biztosra menni.

32/f

2018. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi erővel a nő aki gazdag pasit keres, mert csóró, az genetikailag selejtes, lúzer szar, mert saját maga nem tudja megteremteni az anyagi biztonságot?


Sztem mindenki maradjon a saját súlycsoportjánál, nem várom el, hogy egy ügyvéd lány egy közmunkással járjon, de akkor a fordítottját se védjünk már annyira ezen az oldalon, amikor a bolti eladó csaj befekszik minden pénzes pasi alá. :D


Egyébként amondó vagyok, hogy amellett, hogy mindenki a saját súlycsoportjánál maradjon, saját magát el tudja tartani. Ne kelljen se a nőnek se a férfinak egy koloncot a nyakára vennie.

2018. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
53%
Megint indul a pénz kell a nunahoz meg a régen minden jobb volt műsor.
2018. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
5: Nem egymásra felkapaszkodásról van szó, hanem közös célokról. Tehát nem "beleülni a készbe mert ekkorra a hapsinak/nőnek már rendelkezni kell vele" hanem közös erővel kialakítani egy közös életet.
2018. dec. 26. 16:51
 10/71 anonim ***** válasza:
53%

Persze. A sulycsoport, ez nagy igazsag!

De a legtobb pasi ezt csak 15 ev utan adja fel, mert addig neki nem kell a CBAs Julcsika. :D aki a masik selejt hozzajuk illoen.

2018. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!