Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett már ez a szokás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett már ez a szokás a férfiaknál? (Pénisz kérdés)

Figyelt kérdés

Tehát ismerkedik egy férfi egy nővel, aki nagyon az esete. És hát a férfi elmondása szerint is reakciót vált ki belőle a nő látványa. Megpróbálja szorosan megölelni, de a nő csak szimpla ölelést ad és mikor közelebb húzná a férfi, eltávolodik, mert gyors a tempó. Majd miután kérdőre vonja a férfit, hogy mik a szándékai, azt kapja válaszul, hogy ha hagyta volna magát jobban megölelni, akkor érezte volna, mit szeretne. (Célzás a merevedésére...) Következő alkalommal viszont odadörgöli magát a nő kezéhez, mintha véletlen lenne. A nő elrántja a kezét, lenéz, hogy itt mégis mi történt... a férfi meg csak annyit mond, hogy komolyan le lett taperolva általa?...


Szerintem ez az egész, ahogy van undorító és nem tudom elképzelni, hogy az illető mit képzelt, mit akart elérni az egésszel. Egy felnőtt férfi igazán uralkodhatna magán. Vagy ez egy új ismerkedési forma? Akkor inkább veszek egy kutyát.


2018. dec. 28. 20:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem újdonság, ilyen réteg is van, aki így ismerkedik. Ez kb a legalja.
2018. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Okádék. Abban a pillanatban hagynám őt ott a p-csában.
2018. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%

Nem hinném, hogy ez lenne a szokás, de nagyon úgy tűnik, hogy a nők többsége már elfelejtette, hogy miként is kell kiszúrni a normális férfiakat, akik mondjuk érett és tapasztalt módon kezelik az ismerkedést.

A nő amúgy elárulhatná, hogy mégis hogy jutott el idáig ezzel a férfiideállal, mert mint ahogy írod, csak a tempó volt gyors, nem a szándékkal volt probléma, szóval mi foghat meg egy nőt egy ilyen baromban?

A duma nem kell, hogy kedves meg jófej volt, mert ezek annyira piti tulajdonságok, hogy azt én egyből leidiótázom, akik ilyeneket irogat.

2018. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
1%

"Szerintem ez az egész, ahogy van undorító"


Amikor majd szexre kerül a sor, akkor is ezt mondod majd?

Minek ismerkedsz?

2018. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Ne vegyél kutyát!


Inkább menhelyről fogadj örökbe!

2018. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kutyát veszel majd?*.*
2018. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. De tényleg jófej volt, meg jó humorú. És a nő sem prűd, tehát lehet pajzán poénokat ejteni, ízléssel. Sokkoló volt ez a viselkedés, mert normális embernek tűnt az illető. Netes ismerkedés hátrányai... :)
2018. dec. 28. 20:36
 8/32 A kérdező kommentje:
A menhely tényleg jobb ötlet. :)
2018. dec. 28. 20:38
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak az embert nem úgy kell tekinteni, hogy néha szar, mert előjönnek a rossz tulajdonságai, "de amúgy" jófej. Ezen tulajdonságok masszája ez az ember.


Nálam ez kuka lenne, lehet "amúgy" akármilyen.

2018. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 18 alatt találkoztam eddig ezzel a viselkedéssel. Amúgy nem általános jelenség (szerencsére, legalábbis az én tapasztalataim alapján), ez szerintem is túl alpári, pedig amúgy én elég hangosan és nyíltan vállalom a szexhez való pozitív hozzáállásom :)
2018. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!