Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ő teste, ő dönt csak?

Figyelt kérdés

Még régebben felmerült a párommal a gyerek kérdés. Az én álláspontom az ,hogyha eljön az ideje akkor közös megbeszélés kéne ,hogy legyen ,hogy mennyi legyen tervben mikor miegymás, tehát abszolút együtt megbeszélt mindenkinek elfogadott.


A nő ezzel szemben azt mondja ,hogy az ő teste ő dönt neki senki ne akarjon semmit megmondani.


Ez normális?



2018. dec. 28. 22:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy egészséges kapcsolatban ez a kettőtök döntése lenne.
2018. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
17%
A férfi pénze, a férfi dönt a gyerektartásról :D
2018. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Utolsó ez vicces volt... :D Sajnos... de nyilván az én hozzáállásom nem ilyen mint a kérdésből is látszik. :)
2018. dec. 28. 22:50
 4/50 anonim ***** válasza:
65%
Két ember döntése kéne hogy legyen.
2018. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
44%

Nem normális

Defektes a nőd

2018. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen két ember döntése kell, hogy legyen.

Aki ilyen kardinális kérdésben sem akar sem megbeszélni, sem meghallgatni a másikat, attól én menekülnék. Ne feledd: most még nem fizetsz gyerektartást, ha szakítasz vele!

2018. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
39%
Mert a nő szenved vele 9 hónapig, nem a férfi
2018. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%

Nem teljesen értem, hogy a nőd mire mondja, hogy egyedül az ő döntése.

Ha te nem akarsz gyereket, gumit húzol, utána gondosan ellenőrzöd, mielőtt kidobod, akkor azért elég problémás tőled teherbe esnie, ha ő úgy dönt.

Az igaz, hogy jogi értelemben a fogantatástól ő dönt.

De normális esetben a családtervezés két ember közös, átgondolt, és egybehangzó döntése kell, hogy legyen.

2018. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg mindenképpen közös döntésnek kell lennie. Igaz, hogy az ő teste, de egy gyerek életetek végéig ott lesz nektek. Ez nem olyan döntés, hogy holnap majd változtatok rajta,hanem egy komoly dolog.

Ha te nem akarod még a gyereket, ő meg igen, vigyázz nehogy kicselezzen a fogamzásgátlóval pl hogy nem is szedi...

N

2018. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
86%
Kevés az infó. Nem voltam ott, nem tudom, mit és milyen szavakkal mondtál neki, ez nagyon nem mindegy.
2018. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!