Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek egy olyan férfiról ki nem szeret ünnepelni? Pl se szilveszteri névnap új év születés nsp

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Megértem. A szilveszter nekem sem ünnep, mert minek is lenne.

Névnapot nagyon sok országban nem is ünnepelnek, tehát normális.

Születésnap? Ünnepelje saját magát?

Ez így rendben is van vele.

2019. jan. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Akkor zsír, nem vagyok egyedül ezzel:)
2019. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyit azért elfogad, hogy szóban felköszöntöm, esetleg néha egy kis személyes ajándékot adok neki, akkor nem gond. Én is utálom, ha valaki népünnepélyt csinál egy születésnapból vagy névnapból, de azért teljesen ignorálni sem szeretem a dolgot.
2019. jan. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg lehet, hogy szeretne, csak még nem találta meg hozzá a megfelelő "közeget", partnert. Van, aki mellett bezárkózunk, és van, aki azt hozza ki belőlünk, hogy totál kinyílunk és még saját magunkat is meglepjük azzal, milyen új oldalaink léteznek. Nyilván amúgy nem gond, de én abban hiszek, hogy alapvetően egy embernek sok "énje" van, és a megfelelő társaság, közeg, partner tehet róla, melyiket engedjük felszínre törni, tehát külső behatás-függő a dolog.
2019. jan. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen vagyok, bár bajom nincs magukkal az ünnepekkel ,csak simán annyira hidegenhagynak, hogy nem érdekel, hogy valaki felköszönt e,avagy sem.
2019. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Névnap esetében teljesen megértem, engem is sosem érdekelt az ilyesmi.

Viszont szilveszter, karácsony, születésnap stb... azt megértem, ha ilyenkor nem csap nagy ünnepségeket a barátokkal, rokonokkal, családdal, pl. mert csendes, magányos típus...de ha teljesen figyelmen kívül hagyja ezeket, és nem lehetne legalább egy pohár pezsgővel koccintani vele az új évben, azt elég furcsának tartanám.

2019. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy uncsi. Az ünnepek fontosak, keretet adnak és színes foltok a szürke hétköznapokban.
2019. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!