Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak a nok hogy minden ferfi undorito?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Mert biztos már mindet kipróbálták. XD


Amúgy meg sokan szeretnek általánosítani, 1-2 esetből az egész nemre következtetéseket levonni. Ez itt a gyakorin különösen jellemző.

2019. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Mert a nők egyet, a lehető legjobbat szeretnék megfogni, míg a férfiak általában mindenkit akit lehet megakarnak húzni, na már most az a pár kivétel a férfiak között, nem épp a legjobbak közé tartoznak, így az igények nem találkoznak egymással.
2019. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyet biztos nem mondtam, mert ordas nagy hülyeség.
2019. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegyik, csak a többség.
2019. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt akkor mondják, mikor nem jön be a számításuk. A férfit nem tudják manipulálni, megvezetni olcsó trükkökkel, így képtelenek a férfi számára előnytelen (számukra jól jövedelmező) helyzetet létrehozni.
2019. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak hogy nem is mondtam ilyet soha, de nem is hallottam. Pedig én feminista vagyok. De ez egy baromság. Mondhatod, dühödben, hogy a férfiak ilyenek meg olyanok, de pontosan tudod, hogy ez nem igaz, általánosítás és baromság. Maximum egy leszbikusról tudom elképzelni azt hogy a férfiakat szó szerint undorítónak tartsa, hiszen őt a nők vonzzák....de nem, emberileg még akkor sem helytálló ez. Szerintem ez csak egy kamu kérdés hogy lehessen szidni a gonosz nőket, igazam van?
2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném, hogy ezt mondanák a nők, pláne nem minden nő.


Mire jó kitalálni ilyeneket?

2019. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ilyet azok mondanak akiket már többen is, vagy lehet eddig mindenki csak kihasznált, átvert, stb. Bár önmagában ez sem indok, mert ilyenkor egy értelmesebb rájön hogy talán benne (is) van hiba.

Szóval ezt a hisztis/buta csajok mondják, egy NŐ sose, vagy ha mégis akkor csak pillanatnyi dühében.

N

2019. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amiatt, mert a ferfiak mindenkit le akarnak fektetni es a nok szemeben ez ocsmany. Nem testileg ertve. Paran elegge beneztek a kerdest.
2019. jan. 2. 14:26
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden férfi ilyen.

Te néztél be valamit, de elég durván.

2019. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!