Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen egyesek alig vagy egyáltalán nem válaszolnak, ha összejön egy match?

Figyelt kérdés

Nekem (22/f) nemrég volt egy matchem egy lánnyal, én (legalábbis szándékom szerint) kedvesen írtam neki, hogy ismerkedni szeretnék vele, de minden szót harapófogóval kellett kihúzni belőle. Azt is megkérdezte, hogy miért írok neki ennyi üzenetet.

Én magamtól azt gondolnám, hogy azért vannak fent emberek a Tinderen és egyéb társkeresőkön, mert ismerkedni szeretnének. Akkor egyesek miért ilyen mogorvák?



2019. jan. 2. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a 40. férfi aki írt neki és épp a "leghelyesebb" pasival van elfoglalva.
2019. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Akkor ezt is megírhatná vagy unmatchelhetné. De nem, hanem egyszavas válaszok.

2019. jan. 2. 13:43
 3/22 A kérdező kommentje:
*unmatchelhetne
2019. jan. 2. 13:44
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

Csak 1 napra bújnál egy ugyanolyan kinézetű nő helyébe, mint amilyen te vagy férfiként (arc, alkat, igényesség a külsőre), ott is kb. beszarnál, hogy egy külsőre veled egy szinten lévő nő mennyi elképesztő sok ajánlatot, lehetőséget kap, ha akar/olyan helyre megy, hozzád egy férfihez képest.


Ami férfiben van középmezőny (mondjuk a legjóképűbb 20%-ot és a legcsúnyább 20%-ot kivéve), annak teljesen más az élete, mint a nőknél ugyanennek a középmezőnynek, mert olyan mennyiségű ajánlat (nem csak szexuális!) kapásban van része, ha csak annyit megtesz hogy elmegy otthonról vagy regisztrál valamilyen oldalra/appra, amit te most fel sem bírsz fogni.

2019. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engedd el, sok ilyen lesz még.
2019. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Persze, unmatchelhetne is, de minek, hogy ha talonban is tarthat? Még nem ismer téged, ahogy a másik napi 50 pasit sem, aki ráír, így miért pazarolná arra az idejét, hogy törölgessen?
2019. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Velem is ez a helyzet. Ilyen az online ismerkedés,királynőnek állítják be őket a férfiak és emiatt teljesen flegmák lesznek.

A sok szexre hajtó férfi miatt van ez.

Engedd el,ismerkedj személyesen.

2019. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
De azért a nőknek ugyanolyan nehéz ismerkedni, haha. Csak egy hónapra bújna az én bőrömbe (photofeeler alapján közepes 5/10-es srác vagyok) egy átlagos lány. Garantáltan enyhén szuicid lenne a végére az egyedüllét és a felé irányuló figyelem teljes hiánya miatt. :)
2019. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Másik kedvencem, amikor a nők többsége már falra mászik pár hónapos szex"hiánytól" XDDD Bújnának egy átlag férfi bőrébe egy időre
2019. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Találkoztam már olyan esettel el, hogy egy pasi megírta, hogy csak azért like-olt, hogy lássa, hogy visszalike-olom-e, majd törölt:)) Én is furcsállom, hogy mi a szórakoztató neki ebben a like-lesben, én ismerkedés miatt használom az app-ot.


Szerencsére akadtak jófejek is, akikkel lehetett ismerkedni, úgy hogy kitartást, hagyd a passzív csajt, remélhetőleg majd belebotlasz valami barátságosabb lányba


24/L

2019. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!