Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy azok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azok a nők mennek vissza az exekhez, akik állandóan beszélnek velük, mert őszerintük rendesnek kell lenni mindenkihez, velük is beszélgetni kell?

Figyelt kérdés

Aztán gyorsan kiderül hogy a jelenlegi kapcsolatot viszonyítják az exhez, aki általában a szakítás után jól keres, és mindjárt milyen izgalmas pasi, mert tudott új autót venni, meg nyaralni menni.Mikor meg együtt voltak akkor csak egy régi kocsi volt, meg balatoni nyaralás.

Miért az ilyen nők azok, akik tiszta emberségből meg szeretetből akarják tudni hogy mi van az exével, aztán mikor már a jelenlegi kapcsolat is anyagi mélyponton van, akkor mennek az exéhez vissza, mert az már férfi lett, meg anyagilag megérett, és a nőknek független férfias pasi kell, aki anyagilag is mindent megtud adni.

Miért van ez a jelenség?



2019. jan. 5. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan lebontod a kérdést az anyagiasságra. Ezen kívül olyan rengeteg más oka lehet, amiért valaki visszamegy az exéhez... Az lehet, hogy a végső lökést a szakításhoz valóban az adja meg, hogy aktuálisan a jelenlegi párjával éppen rosszabbul élnek, emiatt talán sérül a kapcsolatuk minősége is, de nagyon kétlem, hogy az esetek 99%-ban azért megy vissza az exhez, mert annak végül lett egy jól fizető munkája és új kocsija. Nyilván már előtte is azért beszélgetett az exszel, mert nem zárta le magában a korábbi kapcsolatot, ez teljesen független a másik anyagi helyzetétől.
2019. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Én voltam ebben a szituációban. Engem is hagytak el az exükért és én is hagytam el valakit az exemért. Mindkettőben az a közös, hogy a kontakt megmaradt az exek közt. Amikor beszélgetsz, sose tudsz rúllenni rajta 100%-ban,nem tudod megszokni az életed nélküle. Így vissza is vágysz a múltba, a máaikhoz.


30N

2019. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Egy "izgalmas pasi", és egy "férfi" között azért van különbség. Egy férfi átlát rajta, és úgy helyre teszi, hogy rögtön észbe kap, hogy milyen egy férfi, amikor nem hat rá a nő a trükkjeivel. A nők is addig tudnak szórakozni, amíg a külső, vagy a manipuláció meg van. Ahogy nincs meg, rögtön nem lehet hülyíteni a pasasokat.. akkor sajnos már nem hat a varázserő. Ilyenkor meg az ilyeneknek jobb az, akit lehet irányítani, mert a férfihez már nincs meg az irányításhoz az erő. (Tisztelet a kivételeknek, akik nem így kezelik a férfiakat, hanem tisztességes, egyenrangú, támogató kapcsolatot akarnak.)
2019. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Túlságosan leanyagiasítod a kérdést.

Egyetlen exem van, akivel jelenleg is tartom a kapcsolatot, mert barátok vagyunk. Őt nem is nevezném az exemnek, hanem a legjobb barátomnak. Előtte is azok voltunk, és úgy néz ki, ezután is azok leszünk, és remélem, hogy még sokáig így lesz! :) De miatta senkit nem hagytam ott. Olyan volt, hogy a vele való kapcsolathoz mértem az aktuálisat, de ez a jövőben is így lesz. Olyan kapcsolatot szeretnék az életemben, mint vele volt, azzal a plusszal, hogy az illető akarjon már gyereket. Mi ezért váltunk külön, a pénznek ehhez semmi köze nem volt és nem is lesz. Nem mennék vissza hozzá, mivel tudom és ő is tudja, hogy a gyerek téma nálunk nagy vízválasztó lenne, és ha újra elkezdenénk, újra szakítanánk. Viszont tartjuk a kapcsolatot rendszeresen és képzeld, még az aktuális pasiügyeimről is tud, sőt, megpróbált két ismerősével összehozni, olyanokkal, akikről tudja, megérdemelnének engem. Ha valami baj ér, rögtön ott van, és vígaszt nyújt.

A többihez pedig akkor sem mennék vissza, ha akármit ajánlanának fel érte!

Az exek nem véletlenül exek! Oka volt a szakításnak.

2019. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Természetes dolognak tartom, hogy ha minimálisan is de tartom a kapcsolatot az exeimmel. Szakítástól függetlenül nem kell egymást utálni meg köpködni. Nem volt soha 3 évnél rövidebb párkapcsolatom. Akivel megosztottam 3 évet az életemből (ebből mondjuk 2,5 év szinte tökéletes volt), közel engedtem magamhoz és sok mindent megosztottunk azzal mindig lesz valamennyi kötelék. Illetve mindig törődni fogok vele, hiszen ha együtt voltunk 3 évet nyilván jó és értékes embernek tartom.

De ennek semmilyen anyagi háttere nincsen. Az összes exem nálam sokkal rosszabb anyagi helyzetben él és élt is mindig. Igazából soha nem volt szükségem egyik párom pénzére sem. És az, hogy tartom 1-2 exemmel a kapcsolatot egyáltalán nem azt jelenti, hogy visszamennék hozzájuk. Nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak. De mindig érdekelni fog, hogy mi van velük minimálisan. Emberileg szeretem őket, de ennyi.

Eleve értelmes emberek között nem úgy működik, hogy na visszajött hozzám az exem akkor most adok neki fél millát. Ez az általad leírt jelenség nem létezik.

2019. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt nem a pénzen van a hangsúly, hanem hogy te nem kellettél, ő meg mindig is.
2019. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"aki általában a szakítás után jól keres, és mindjárt milyen izgalmas pasi, mert tudott új autót venni, meg nyaralni menni.Mikor meg együtt voltak akkor csak egy régi kocsi volt, meg balatoni nyaralás."


Biztos azért engedik el magukat mert már nem viszi el a csaj a pénzt. Amúgy meg az ilyet azonnal dobd, egy fillért ne költs többet rá.

És még írják hogy csak a férfiak lehetnek hűtlenek...

2019. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!