Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek sincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek sincsenek egyáltalán jó pasik Tinderen?

Figyelt kérdés
100-ból ha 5 jónak nevezhető, viszont a lányok sokkal nagyobb arányban néznek ki jól, eskü több lányt tudnék jobbra húzni pedig teljesen heteró lány vagyok.
2019. jan. 6. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy provokáló kis ratyi vagy.
2019. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos alapból nagyon olyan kevés férfi létezik aki jól néz ki ,jó a haja, helyes ,jól öltözködik , van stílusa , nem kövér aputestu , vékony kicsit izmos stb

Kérdező igazad van nem csak tinderen de a való világban is alig van jó pasi sajnos..

2019. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vannak jók. Bár én nem jópasiság alapján húzok jobbra, hanem hogy mennyire tűnik értelmesnek/ érdekesnek.
2019. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem provokálók, tényleg ez van :D
2019. jan. 6. 22:28
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Én meg eskü nem vagyok meleg, de múltkor megnéztem a melegeket, és 1-2-nek normálisabban volt kiszedve a szemöldöke, mint a lányoknak.


Lányok közt is ugyan ez van. 100-ból kb. 5 jó, az is egy seggmutogatós instagram ringyó, aki csak követőket akar szerezni a tinderen.

2019. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Már ne haragudj, de messziről bűzlik a kérdésed. A nemedet nem tudod átállítani, ha nőként nőket keresel, azok biszexek vagy leszbikusok, én is megnéztem már őket kíváncsiságból, és nagyon gusztustalanok. A heterók közt lehet vannak csinosak, de azért a magyar nőktől sem kell annyira elájulni, a szolis, ombre hajas, levis pólós tucat külsejüktől.
2019. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Haverom telojan néztem lányokat :)
2019. jan. 6. 22:37
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Jah, most hogy mondod nekem az unokatesóm ismerőse mesélte, én sem néztem amúgy.
2019. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem fogok egy random embernek bizonygatni semmit, felőlem vergődj csak tovább.

Hali :)

2019. jan. 6. 22:41
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Te is ronda vagy, ne dumálj. :D
2019. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!