Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt, ha nekem kéne választani?

Figyelt kérdés

Ma voltam vezetni. És utána kinevettek pedig csak a buszt vártam. Egy torz fejű lány és egy homokos gyerek meg egy szép lány. Azon hencelőgtek mekkora hülye vagyok aki csak fanyali képpel ál.


Nem vagyok egy beszédes típus, de jó vagyok ha igazán akarják. Akkor mi velem mégis a baj?


Azon kívül, hogy nem nézek ki jól?


23 évesen 15 éves lányba szerettem legutobb tavaly nyáron és akkor mivan?



2019. jan. 8. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
23 evesen 15 éves lányba szerelmesnek lenni? Hat ez szánalmas
2019. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor mi velem mégis a baj?"


Az, hogy a jelek (a felvezető szöveged tanúsága) szerint agyilag sem vagy éppen a topon.

2019. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért te tetű?
2019. jan. 8. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit ebből a szösszenetből ki lehet következtetni : negatív személyiség vagy aki élből irritálja a többi embert (nem mindenkiben kötnek csak úgy bele mert miért ne alapon idegenek az utcán) agresszív vagy és bár magad se tartod szépnek mindenki másról is bicskanyitogatóan nyilatkozol (torz fejű, homokos gyerek) nincs önbecsülésed valószínűleg 0 az önbizalmad és komoly önutálat is munkál benned. A szociális készségeid valószínűleg alul fejlettek és az hogy egy 15 éves kislányt találtál megfelelő partnernek arra utal hogy te is még tini szinten állsz ami a belső érést illeti. Sok 23 éves már komoly munkát végez vagy a többedik diplomáját csinálja akár munka mellett. Azzal az önkontrollal amit az előbb mutattál és ezzel a modorral nehezen tudom elképzelni hogy az előbb említett szinten állnál.

De a válasz a kérdésre hogy az a baj veled hogy egy negatív ön és világ utaló passzív agresszív gombóc vagy és megszólalnod se kell hogy az emberek ezt megérezzék annyira a személyed része. Erről nem feltétlen te tehetsz viszont csak te tehetnél azért hogy ez változzon.

2019. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg vagy piszkàlva de komolyan 🤣


Torz fejű lány arról henceget, hogy neki nem kellenek ilyen menő csávók, mint én.


A homokos gyerek meg rámnézet én elővettem a kis 15cm vadászbicskámat és egyből el csitultak.


Egyébként a diplomások 80%-a semmirekellő azért teszi le, mert nem akar dolgozni.

2019. jan. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!