Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek el azért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el azért, ha kijelentem, hogy "nem fogok semmit sem tenni a nőkért"?

Figyelt kérdés
Nem bízom bennük és csak azt érzékelem,hogy ártani akarnak nekem. Nem alakítok ki egy lánnyal sem párkapcsolatot ugyanis nem bíznék egyikben sem és biztosan megcsalnának. Megfogadtam, hogy még egyszer nem fogok semmit sem tenni értük mert hülyét nem csinálok magamból értük. Elvesztettem minden bizalmamat a női nem iránt és már nem hozzák ki belőlem a nemi vágyamat sem.

2019. jan. 12. 19:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
nő,vágy,cselekvés
2019. jan. 12. 19:54
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem, miért kéne idegen nőkért bármit tenned? Vagy ez azt jelenti, hogy pl. ha édesanyád idősebb lesz, neki sem fogsz segíteni semmiben? Egyáltalán minek kell itt bizonygatni ezt, tégy belátásod szerint, csak ne árts másoknak.
2019. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak segíteni fogok. Semmilyen kapcsolat kialakítása érdekében nem fogok semmit sem tenni a nők iránt. Legyen az párkapcsolat,barátság stb.
2019. jan. 12. 19:57
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Ki ítél el? Nincs ezzel baj. Csak ne siránkozz miatta, lépj be a Szent Incel Szerzetesrendbe és élj boldogan :)


:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

2019. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Jaa értem. Szerintem eleve nem tartozol senkinek elszámolnivalóval, azért nem értettem. Mindig is voltak agglegények. Nagyapám és nagymamám is szétmentek idősebb korukban, nagyapám egyedül élt nyugdíjasként egy kicsi házban, és így érezte magát jól.
2019. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nem îtéllek el :)
2019. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Elhiszed, hogy ez senkit nem érdekel? 😂😂😂
2019. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Van itt egy 24 éves nő, azt hiszem 64%-os, meg kellene ismerkednetek. Ő tökéletes párod lehetne, együtt bizalmatlankodhatnátok.
2019. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el. Azt teszel a saját életeddel, amit akarsz.

N

2019. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 3.14159265357989 ***** válasza:
72%

Az a meglátásom, hogy szerintem rosszul gondolod, és ez így nyilván nem igaz minden nőre.

De hát figyelj, nem ítéllek el, ezzel így nem ártasz másoknak, önmagában ez csak egy gondolat, semmi baj nincs vele.

Egy Voltaire-ről írt összefoglalóban olvasható az alábbi mondat:

"Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de halálomig harcolni fogok azért, hogy mondhasd."

Szerintem idevág. :)

2019. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!