Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket érdekli egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket érdekli egyáltalán a külső, vagy mennyire? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem mindig elég jó volt a külsőm, mégsem volt még kapcsolatom. Ezzel csak annyit lehet elérni, hogy szép nők megnéznek, páran mosolyognak néha, de ha nincs önbizalmam, hogy megszólítsam őket, és utána jól beszéljek, a külső semmit sem ér. A világ legesztétikusabb férfija sem hozna össze a külsejével kapcsolatot. A nők sosem fognak odajönni, elhívni valahova, és végigsegíteni a bénázáson. De elkeserítő is, hogy úgy látom, sok nőnek alig számít a külső, a legrosszabb külsejű emberek is lehetnek akár a legszebb nőkkel. Pedig a külső is az egyén egyik tulajdonsága... nekem pl. számít, hogy azért ne legyen kifejezetten csúnya számomra egy nő, sok nőnek mintha ez nem számítana. Csak a sikeresség, magabiztosság, agresszivitás, férfiasság, csupa férfias dolog. Az, hogy valaki csúnya, büdös, igénytelen, buta, alávaló, nem számít. Sokan beadják a derekukat annak, aki megszólítja őket és magabiztos, hiába dobja őket mondjuk egy hét után, vagy csalja meg őket fűvel-fával, stb. Azzal sosem jönnének össze, aki pont jó lenne nekik, csak (pillanatnyilag, vagy 20, 25, 30 éves koráig) kevés az önbizalma, nem alfahím. Ez elkeserítő. Igazából még a belső kvalitások sem számítanak, csak az erő, magabiztosság, férfiasság. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Többször voltam szerelmes, nagyon bénáztam, hiába mondtam volna meg az illetőnek, hogy látom, mennyire összeillünk, hogy ugyanúgy beszélünk, ugyanazok az erősségeink, stb., nem érdekelte volna, amíg lúzer vagyok.

2019. jan. 14. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem érdekel. Sőt, ha valaki nem vonz vagy nem semleges olyan szempontból, hogy jó belsővel azért megkívánnám, akkor én ahhoz az emberhez hozzá nem nyúlok, mert úgysem tudnék benedvesedni, akkor meg minek legyek vele, ha a kapcsolat egyik alapköve, a szexualitás hiányzik
2019. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
De amúgy önmagában nem elég. Szükséges, de nem elégséges feltétel. Bármikor semmissé lehet tenni egy ótvar viselkedéssel vagy azzal, ha valaki rémegyszerű/buta/gyerekes/felelőtlen és a személyisége nem ad biztonságérzetet vagy férfiasságot.
2019. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel a külső, de a tökéletes külső belső nélkül semmit sem ér. Mindkettőnek tetszenie kell, ahhoz hogy bármi kialakuljon. Önmagában az egyik semmire sem elég.
2019. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem mi bajodxD xD

Ha nem vagy képes megszólítani nőket, akkor mégis mit vársz???? Most nem várja el minden nő, hogy szuper személyisége legyen a férfinak, de hogy a francba kéne kialakuljon a kapcsolat, ha legalább nincs kezdeményezés, hmmm?

Nem muszáj olyan legyen a férfi, akinek dagad a melle az önbizalomtól, de ha fél szóba állni egy lánnyal, akkor tényleg nem értem, hogyan is kéne elképzelni a kapcsolatot.


Jómagam is önbizalom hiányos vagyok, ettől függetlenül tudom, hogy a kapcsolat nem fog elő pottyanni a semmiből, és semmi különösen nagy erőfeszítés nincs abban, hogy ráveszem magam az ismerkedésre valahogy. Amíg nem lépek semmit, addig mi okom van a siránkozásra?

2019. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy vigasztalni akartok. Valószínűleg én látom rosszul, ilyen tapasztalatok értek. Volt, hogy megszólítottam nőket, de az sem mindegy, hogyan, nagyon bátornak kell lenni, nem az időjárásról kell beszélni. A nők bármikor kapnak kapcsolatot, ha nem tesznek semmit, akkor is összejöhetnek a nekik megfelelő férfival.
2019. jan. 14. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A külső nagyon fontos. De még nem elég semmihez, csak hatalmas előnyből indulsz vele. Nekem nagyon nagy mákom van ilyen téren, de így is képes voltam sokszor hülyén előadni magam és így mégsem kellettem. Egy szemezés ebből indul el. Ha van akkor már van valami vonzalom, nem úgy mész oda hogy még észre se vett. Viszont az 5. perc után már nem a külső számít. Na kis túlzással kb ezt gondolom 26F
2019. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
De miért nem fejleszted magad, miért nem változol? Örökre ilyen akarsz maradni, amilyen most vagy, miközben látod hogy ebben az állapotban nem vagy boldog?
2019. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbálok. Amúgy szerintem a külső úgymond az első akadályon való átjutás, de a másodikon is át kell jutni.
2019. jan. 14. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen jó külsőd, legyen jó kocsid (BMW, Audi, VW), nyílván pénzed is legyen, ha ezt látják akkor maguktól odajonnek :Dd
2019. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igen, sajnos nagyon is érdekli őket.
2019. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!