Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jófiúk, mennyire működött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiúk, mennyire működött a rosszfiús attitűdre váltás a csajozásnál? És fordítva?

Figyelt kérdés

Itt nagyon sokan írják, hogy "amikor rendes voltam, a nők lexartak, de amióta bunkó vagyok, imádnak" és hasonlók - de kíváncsi lennék, tényleg így van-e vagy csak a "szátok nagy" :D


Tényleg működhet, ha valaki ennyire "meghasonlik" önmagával egy cél érdekében? A lelkiismeret nem kínoz titeket ilyenkor? Nem érzitek, hogy a két énetek harcot vív egymással? Mint a filmekben: a pasi egyik vállán az angyal ül, a másikon az ördög és vitatkoznak egymással, ő meg nem tudja, melyikükre hallgasson :D


Aki a fordítottját alkalmazta, szintén írhat. Bár a GYK-s logika szerint elképzelhetetlen - de rosszfiúként folyamatos lepattintásokban volt része, és amióta rendes pasiként tündököl, révbe ér a nőknél.


Milyen mértékben hozott változást a másik nemmel való kapcsolatotokban ez a jellembeli élesváltás? Akinél igen, az hogy tudott "egy csapásra" átvedleni jó- ill. rosszfiúvá, hogy arathasson a csajoknál? Vagy lelkünk mélyén mindnyájan rosszak vagyunk, igazából csak a társadalmi konvenciók miatt vagyunk "erőltetetten" jók és ha magunkban leásunk egy kicsit, felszínre tudjuk hozni a rosszaságot? Mit gondoltok erről?



2019. jan. 15. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Te hány éves vagy?Miért nem a tini párkapcsolatokba írsz?
2019. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Mi a jelentősége a koromnak? Vagy arra akarsz utalni, hogy ez a taktikázás csak a tiniknél jellemző, aztán mindenki kinövi? Mert én ezt nem hinném...
2019. jan. 15. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Mióta nem helyezem más szempontjait a sajátjaim elé, főleg nem látatlanban, azóta nyugodtabb az élet. Ez nem csak csajozás vagy párkapcsolati területen van így. Ettől még nem vagyok rossz szerintem, csak betartatom a határaimat másokkal (persze ugyan ezt én is megteszem).

32/f

2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rockarc ***** válasza:

Az a no, amelyik a bunkosagra vagyik, na arra en nem va'gyok. Ellenben par megerto szo utan szabalyosan szetcincalnak. Tenyleg nem ertem, hogy mennyi fuggetlen, aranyos no van parlagon, aki mar ket, helyesirasi hiba nelkuli sorert is koszonetet mondanak. Amennyire en latom a taho barmokbol tulkinalat van.


42F

2019. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy az a srác is ezt alkalmazza, akivel két randim volt, engem meg már kikészít amúgy. :D

Amikor vele voltam minden szupi, kézcsók, fogja a kezem.

Online beszélgetésnél meg én erőltetem a kommunikációt, nem net függő azt mondta, oké nem kell egész nap írni, de ha fent van írjon már pár sort, ha annyira ismerkedni akar.


Úgy, hogy én nőként azt mondom, hogy felesleges a játszmázás az álarc, mert ez egy nagyon ge*i dolog a nővel szemben.

Nem kellene elvárásnak lennie, hogy az elején meglegyen a kommunikáció, érdeklődés.

Nagyon gáz ismerkedni, nem sok randim volt, négy éves kapcsolatból léptem ki és nem randiztam évek óta, de nem gondoltam volna, hogy ennyire kiábrándulok egy ilyen szép dologból, mint amikor két ember először megismeri egymást.. már a nőnek kell erőlködnie. :\

2019. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha nem játszmázna a pasi, már rég offoltad volna.

Kérdező, mindenképpen meg kell játszanod magad, ha nőt akarsz. Az "add önmagad" nemcsak a csajozásban nem működik, de az élet más területein sem. Mindenhol meg kell játszanunk magunkat, és ez a csajozásra különösen igaz. Önmagadért soha egy nő sem fog szeretni, hacsak nem vagy egy született macsó.

2019. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: Hát pont ma írtam meg neki, hogy ez ennyi volt. Utálom ezt a játszmázást, mivel hosszú kapcsolatból léptem ki nem volt részem még ilyen játszmában és ahogy elkezdtem ismerkedni pont kifogtam. :D

Úgyhogy tévedtél kedves 6-os.

2019. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Nincs még lezárva ez a téma, nem fogod sokáig bírni nélküle, majd meglátod. Kivéve, ha közben találtál egy nála jobb képű kant, akkor viszont a játszmázás csak ürügy volt, hogy lekoptasd.
2019. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: Nem keresek kanra kant, megvagyok én pasi nélkül is, de nyilván egy év után vágytam már egy kis ismerkedésre. Uh, de rossz vagyok. :D

Nekem olyan nem kell, aki telibe s-ar, tehát nem fogok futni olyan szekér után, ami nem vesz fel.


Biztos sokan csesztek ki Veled, sajnálom.

De van, amikor a pali cseszi el az esélyét egy normális csajnál. Na itt most erről volt szó.

Na de hagyjuk is, ne írjunk ide feleslegesen.

2019. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Biztos sokan csesztek ki Veled, sajnálom."


Valszeg így van, és annyi volt a bűne, hogy udvarias pasiként túl unalmasnak tartották.


"De van, amikor a pali cseszi el az esélyét egy normális csajnál. Na itt most erről volt szó."


Aha, csak tedd hozzá azt is, hogy ha normális a pasi, akkor meg észre se veszitek. A bunkó legalább felkerült a radarodra. Szerinted amúgy jódolgában lett ilyen? Nem inkább azon kéne elgondolkozni, hogy miért frusztráljátok szarrá a normális pasikat, addig a pontig, hogy kénytelenek kifordulni önmagukból?

2019. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!