Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A már felnőtt nők ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A már felnőtt nők ismerkednek az interneten?

Figyelt kérdés
Rohanó világban élunk és aki tanult,céljai vannak,annak bizony nem sok szabadideje van.Viszont egy társra mindannyian vágyunk.25 feletti Nők,ti használtok valamilyen oldalt az ismerkedésre?

2019. jan. 17. 03:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok nő, de akinek "nincs ideje" társra, az ne vágyjon társra. Amúgy is elég hülye megközelítés az, hogy valakinek pont egy társra nincs ideje, hiszen egy TÁRS időt takarít meg nekem. Én azt mondom, ha kell, akkor szenteljen mindenki időt rá, azzal mindketten sokkal jobban járnak.

32/f

2019. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem dehogy!!!


Egyetlen társkeresőn sem láttam még 30 feletti nőt, 25 feletti is csak kétszer.


A 25 feletti nőknek még okostelefonja sincs, kőtáblán, vagy papirusz tekercsen kommunikálnak, és azt magyarázzák, hogy az internet és a rock and roll az ördög műve.

2019. jan. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rohanó világban. A te döntésed hogy milyen világban élsz, nem kell neked rohannod,ha nem akarsz. Felnőtt ember vagy. Ahogy a nők is. Aki társat akar, annak legyen erre ideje.
2019. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Neked kár volt tanulni, komolyan.
2019. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Behalok ezen a kérdésen!

Annyira rohansz, és annyira tanult vagy, hogy ide írsz ki egy ilyen kérdést. Mondjuk biztos meg nem volt idős körülnézni a neten.

2019. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, de sem 10 évvel ezelőtt, sem semmikor nem vonzott ez a személytelen vilàg, mindig a személyes talàlkozàsokban, személyes ismerkedések àlltak közel hozzàm.
2019. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ismerkedek, de a barátnőim nem nagyon. Mondjuk nekem hamar lett is onnan párom, ők meg évek óta egyedül vannak.


Szerintem az a ritkább, ha élőben jönnek össze emberek, akkor is, ha szerintem is romantikusabb, de a legtöbb programra barátokkal mész, és azok párjaival, és elég nehézkes úgy ismerkedni. Mert nyilván a társaságra figyelsz, nem arra, hogy ki adja a jeleket a sarokban vagy ilyesmi.


27N

2019. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi példàul az oviban talàlkoztunk először.

Ennek 4 éve, azóta is együtt élünk.

De bàrhol talàlkozhatsz valakivel, akàr egy bevàsàrlás alkalmàval, akár a szervízben ha a kocsidat viszed, akàr piacon stb, ezt soha nem lehet tudni.

2019. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban olyan társat keress magadnak, aki hasonló habitusú, tehát például ha neked fontos a karrier és sokat dolgozol, akkor olyat, akinek hasonló az életvitele.

Interneten lehet ismerkedni, sokan vannak fenn 25 és afelett Tinderen, akikről tudok, nem nagy sikerrel. Szerintem élőben próbálkozz, bár olyan társat, akit te szeretnél nehéz lesz találni.

2019. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg idősebb 50 feletti nő van, meg rengeteg kamu profil.. Vagy 30 év koruliek akik 50 évesnek néznek ki ezt tapasztaltam.
2019. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!