Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy valaki azért változott meg ennyire mert sok csalódás érte?

Figyelt kérdés
Sokszor adtam bizalmat a nőknek sokszor átvertek sokszor visszautasítottakl, igaz lehet azért mert nem vagyok egy helyes pasi. Most végre összejött egy átlagos lánnyal egy kapcsolat, de már nincs bennem az hogy hűséges legyek, így a kapcsolat mellett rendszeresen felmegyek internetre és próbálkozok ismerkedek annak ellenére hogy párom van és tudna róla. Nem ilyen ember voltam nagyon nem, de valahogy most így változtam meg. Mi lehet ennek az oka?
2019. jan. 20. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Persze, fogd a lányokra, hogy egy hűtlen p.öcs vagy. Véletlenül sem te magad vagy a hibás érte.
2019. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Unalmas már ez a sopánkodás.A lányokat szerinted nem csapják be milliószor mire találnak egy rendes fiút? Idióták.
2019. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Jaj istenem de szánalmas.


Tipikusan az a pasi vagy, aki fullos nőkre hajt (akik természetesen visszautasítanak), az átlagosakat alapból elkerülöd és nem tudod értékelni. Ez nem a csalódás miatt van, alapból ilyen a személyiséged.


Gáz az is, hogy nem látod be azt sem, hogy a saját tévedéseid miatt ért annyi csalódás, hiába mártírkodsz ezen.

2019. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nyugodtan csináld, ő is megcsal téged eközben.
2019. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem kell példát felhozni, a kérdés leírásàban is épp ez történik éppen szegény “átlagos lánnyal”.


Most miért is kéne sajnáljunk téged, mert becsaptak? Te is épp ugyanezt teszed azzal a lánnyal....


Remélhetőleg ő ezt nem ilyen idiótán fogja lereagálni, hanem mielőbb ott hagy téged a búsba és keres egy normális férfit.

2019. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ló, jó a szamár is...

Nekem az a legszembetűnőbb, hogy "átlagos lány". Ezt miért emelted ki ennyire? Nem is értem miért vagy együtt egy számodra "átlagos lánnyal". Ez nem szerelem, ez időpocsékolás. Én ilyet még nem hallottam, hogy valaki azt mondta volna a párjára, hogy átlagos, nekem ez abszurd. Ha komolyan gondolod valakivel, olyannyira, hogy párkapcsolatban éltek akkor az semmiképpen nem átlagos, annak tökéletesnek kellene lennie minden téren.

Hagyd békén szegény lányt, mindkettőtök idejét megspórolod.

2019. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy nem szereted a párodat, és mégis megkaptad, és akkor most már istenuccse még kéne valaki, aki pótolja az igényeidet, és mindezt visszavezeted arra, hogy a nők elrontották az életed.

Ha megloptak, akkor onnantól mindenkit meglophatsz, mert te károsultként jogosult vagy rá? Nem hinném. Mindesetre szegény barátnőd inkább hagyd ott. Mert csak pótkeréknek van veled.

2019. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te egy hatalmas f@**fej vagy. Ha így vélekedsz és így is viselkedsz, akkor bármilyen más helyzetben is így látnál. Egy ÁTLAGOS LÁNY is megérdemli, hogy tiszteljék! Sok esetben a te fajtád miatt lesznek visszahúzódóak, mindenkivel elutasítóak, miattad nem fogják elhinni azt, ha valaki valóban tökéletesnek látja! És emiatt nem fogják engedni a valóban rendes srácoknak sem, hogy udvaroljanak nekik! Úgyhogy hagyd békén ezt a szegény lányt, mert így sokkal nagyobb trauma fogja érni! Ezt az egészet pasiként mondom neked. Velem is voltak csúnya kikosarazások, megalázások. Éppen ezért nem próbálkozok fűnél-fánál, de akinél igen, akkor csak rá koncentrálok és nincs "tartaléklány", illetve akinél próbálkoznék, tudom, hogy annál hűséges és büszke is lennék rá! A teóriádról meg nem szólok, láthatod, hogy bárkit érhetnek atrocitások, mégsem lesz/marad mindenkiből olyan, mint te! 22/F
2019. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!